Party Rmx Forum
Listopad 16, 2018, 08:17:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Party Rmx Server
IP: s1.partyrmx.pl:1313 (91.121.29.207:1313)

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Praca  (Przeczytany 769 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
[Rmx]Adziunia_
Miss PL Party Rmx Server 2008
Admins from Rmx
Pogromca

Respect: +97/-6

Nick w grze: [Rmx]Adziunia_

a.k.a. KochankaMa?ka :D ;*

« : Wrzesień 28, 2008, 10:46:57 »

Jakie macie plany na przysz?o??, co chcecie robi?? Dlaczego?
Wg. mnie najwa?niejsze jest robi? to, co si? kocha. Robi? to tak, ?eby odczuwa? z tego przyjemno??, móc mówi? o tym innym. Mie? mo?liwo?? wyra?enia siebie w tym, co si? robi, a jednocze?nie - posiada? niezb?dny kapita? do utrzymania siebie i pó?niej - nie tylko.
Nie mam nawet poj?cia na jaki profil ( liceum ) pójd?. Mog?abym i?? na wszystko, ale nie wiem co tak na prawd? dawa?oby mi szcze?cie i satysfakcj?. Profile atrystyczne, plastyka itp - jest ta mo?liwo?? wyra?enia siebie, swoich odczu?, wra?e? w tym, co si? robi, ale nie by?abym(my?l?) tak dobra ?eby zarabia? jakie? minimalne pieni?dze czy dorówna? tym najlepszym, a mo?e nawet nie tylko nim. Dodatkowo wiem, ?e mo?e mi si? to na zamiane nudzi? i znów zachwyca? .
Humanistyka. Nigdy nie uwa?a?am, ?e jestem humanistk?. My?l?c o pracy prawnika( "okrzyczanej" jako dobrze p?atn? ) musia?abym posiada? znajomo?? historii(?), któej nie lubi? ( wole przedmioty, które trzeba rozumie? ( ?cis?e ) lub gdzie trzeba mie? jakie? zdolno?ci ( polski, artystyczne). Powód - jestem leniem i chcia?abym startowa? z tym, co ju? mam niz  zaczyna? od nowa.) Historia to tylko bezmy?lne wykuwanie sie dat. Podobno i tak prawników jest ju? przesyt. My?l? wi?c nad mat-fiz( Jest wiele kierunków, zawodów zwi?zanych z matematyk?. Z reszt? - prawie wszystko jest z ni? zwi?zane.)Tym bardziej, ?e jestem dobra z matematyki, mam "logiczny umys?". Poza tym tu nie trzeba nic si? wykuwa?, wystarczy rozumie?.

Innymi s?owy ( ) chcia?abym dowiedzie? si? jakie s? wasze plany na przysz?o?? i dowiedzie? sie dlaczego akurat takie, abym sama mog?a si? nad swoj? przysz?o?ci? "g??biej" zastanowi?. ( Tak, wiem. Mog? nawet przed studiami(albo i pó?niej) widzie? co chc? robi? w ?yciu. Studia, to nauka wszystkiego od nowa, ale ?atwiej jest powtarza? materia? ni? si? go uczyc od pocz?tku. Chcia?abym mie? "dobry start" i mysl?, ?e zagwarantowa? mi go mo?e wybranie jakiego? kierunku, drogi ju? teraz.)

Pozdrawiam

[Rmx]Domel[YkZ]
?wie?y user
**

Respect: +34/-0

Nick w grze: [Rmx]Domel[YkZ]

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 28, 2008, 10:59:44 »

ty to najlepiej modelka zostan   

ja jeszcze nie wiem kim zostane ^^

SPN
Admins from Rmx
Sta?y user

Respect: +111/-0

Nick w grze: [Rmx]SpN

^ Outlawz ^

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 28, 2008, 11:08:46 »

Ja poszedlem do technikum informatycznego, ale na studia na infe sie nie wybieram ;p Duzo rzeczy nauczy?em sie w tej szkole, zdobylem rozne certyfikaty.. lecz studia z infy to nie dla mnie.. Chyba, ze glebiej sie zastanowie i pójde w kierunku grafiki :p
D?ugo myslalem, zeby po technikum i?? do szkó?ki policyjnej, a potem na policjanta.. wiem, wiem te? ich nie trawie ale plusem jest to, ze porobie w policji tyle ile mam porobic i ide na emeryture (owiele wczesniej niz w innych zawodach !). Sa jednak tego minusy.. kolega jak poszedl do policji to sie zmienil, psycha mu ju? siada .. (ma z 190cm, a szeroki jak szafa..).
Mysle rowniez nad studiami z geografi..
Jestem w 3 klasie technikum, za rok matura, a ja nie mam pojecia gdzie mam isc po tej szkole ;<

Jak by?em ma?y, a kto? sie mnie pyta? kim chce zosta? w przysz?o?ci to mowilem, ze MIKO?AJEM.. pytali mnie dlaczego, a ja odpowiada?em - bo miko?aj pracuje raz w roku.. Chyba jednak zostane tym miko?ajem

G?ówna zasada Outlawz...
Brat za Brata...

Marcello
Big MotherFucker
Pogromca

Respect: +240/-4

Nick w grze: Marcello

^ Outlawz ^

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 28, 2008, 11:22:54 »

D?ugo myslalem, zeby po technikum i?? do szkó?ki policyjnej, a potem na policjanta.. wiem, wiem te? ich nie trawie ale plusem jest to, ze porobie w policji tyle ile mam porobic i ide na emeryture (owiele wczesniej niz w innych zawodach !). Sa jednak tego minusy.. kolega jak poszedl do policji to sie zmienil, psycha mu ju? siada .. (ma z 190cm, a szeroki jak szafa..).

Tak si? sk?ada, ?e mój ojciec jest policjantem.
Ma obecnie przepracowane 22 lata, wystarczy 15 lat, aby i?? na emerytur?.
Tylko jakie marne pieni?dze by dosta?, je?eli poszed?by na emerytur? po 15 latach.

Powiem wprost - zawód policjanta pod wzgl?dem finansowym to z?y wybór.

'In The Event Of My Demise,
When My Heart Can Beat No More,
I Hope I Die For A Belief That I Had Lived For.'
Tupac Amaru Shakur
Merlin
Mini pisarz

Respect: +46/-4

Nick w grze: ...::::PREZES HITMAN AGENCY::::... Merlin, [REB]Inmortal[x], Immortal, Paulo_Vendetta

Capo di Tutti Capi - Szef wszystkich szefów...

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 28, 2008, 13:46:01 »

Ja ju? pracuj? jako grafik komputerowy i Webmaster, ale co chcia?ym robi? w przysz?o?ci?

Albo zostan? lekarzem, albo biotechnologiem. Oczywi?cie b?d? te? zdawa? informatyk?.
Kiedy? my?la?em, by pój?? na prawo, ale ze wzgl?du, ?e mam problemy z ortografi?, zrezygnowa?em z tego, jak równie?, nie za bardzo ci?gnie mnie do j. polskiego. Za to biologi?, chemi?, fizyk?, matm? i inf? uwielbiam. My?l?, ?e w?a?nie tak b?dzie wygl?da? mój ?YCIOWY profil:   biotechnolog-informatyk

Pozdrawiam.

Nie w?tpi?, to nie wierzy?, bo w co w?tpisz, gdy w nic nie wierzysz?

Prawie jak admin
Je?li uwa?asz, ?e zas?ugujesz na cz?onkostwo w Hitman Agency(jedynie dla elity) to mo?esz napisa? w tym: TEMACIE
Polecane:
Support-RP
NoFwarez

Pochyl si? trzcino, a? przejdzie fala.

Pomog?em? Zaimponowa?em ci? Zrobi?em ci dobrze? Lubisz mnie? Mo?e mnie kochasz? Masz okazj? si? wykaza?! Wstaw +RESPEKT! Pozdro!
[Rmx]Maniek_
Admins from Rmx
Pisarz

Respect: +57/-1

Nick w grze: [Rmx]Maniek_

Jestem Kochankiem Adzi i jestem z tego dumny! xD

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 28, 2008, 19:09:50 »

Informatyk lub grafik

Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

Respect: +68/-7

Nick w grze: Sebos

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 30, 2008, 20:31:23 »

Elektroniko-elektryk pojazdów samochodowych (teraz to ju? nie odwo?alne, bo szkoda mi by by?o dwóch lat:P)

Chcesz pomocy? PISZ: 8068 aktualny status:

Czym jest szczęście? To jedna z tych chwil gdy ktoś patrzy Ci w oczy i mówi 'Kocham Cie'...

Predkosc zabija dlatego użyszkodnicy łindołs będą żyć wiecznie.
Kain
Zagl?dacz
*

Respect: +2/-0

*Memory of WoD*

« Odpowiedz #7 : Październik 08, 2008, 08:08:31 »

Hmmm... Ja tam mam obszerne plany, ale nie wiadomo jeszcze czy si? spe?ni?.
Teraz jestem w licku w klasie matematyczno-informatycznym. Pó?niej zamierzam i?? na studia informatyczne,
a na koniec do Europejskiego Centrum Gier, które ma powsta? w 2009 roku w Krakowie na  modu? „Programowanie gier”.

A co chcia?bym robi?? Pracowa? w jakie? firmie, (nie wa?ne czy du?ej czy ma?ej) i oczywi?cie pracowa? nad tworzeniem gier.
Czy to si? spe?ni? Jest na to bardzo ma?a szansa, ale b?d? si? stara? 

maciej1989
?wie?y user
**

Respect: +32/-5

Nick w grze: nie wiem

lol

« Odpowiedz #8 : Październik 17, 2008, 21:08:29 »

Chcia?bym zosta? pracownikiem socjalnym, w ko?cu takie studia wybra?em 

"Widzia?em ?limaka... pe?zn?cego po kraw?dzi brzytwy. To mój sen... mój koszmar. Brnie, pe??nie... po kraw?dzi... piekielnie ostrej brzytwy... I nie ginie..."

"Uczymy m?odych pali? ludzi ?ywcem, a nie pozwalamy... napisa? s?owa "pierdoli?" na
samolotach... bo to nieprzyzwoite"

Walter E. Kurtz "Czas Apokalipsy: Powrót"
modzio131
V.I.P.
Mini pisarz

Respect: +27/-8

Nick w grze: [Rmx]Modzio

Hail W?ciek?y W?? !

« Odpowiedz #9 : Październik 18, 2008, 06:48:02 »

Na razie moim celem jest zda? Liceum (a profil wybra?em hardkorowy - matematyka, informatyka, fizyka). Potem b?d? chcia? si? wybra? na jakie? studia (mo?e informatyczne).

LordeX
Mini pisarz

Respect: +16/-5

Nick w grze: LordeX

mam cie w dupie :D

« Odpowiedz #10 : Listopad 12, 2008, 19:29:03 »

ja zawsze chcia?em by? paparazzim (heh i nadal chce )

ewentualnie moge by? fotografem

_Mucha_
V.I.P.
Mini pisarz

Respect: +32/-2

Nick w grze: _FRH_MuChA

`Pozdro i Po?wicz. `

« Odpowiedz #11 : Listopad 12, 2008, 19:53:57 »

Jak na razie rozwijam si? w kierunku zawodu technik geodeta xDD
Wiem tyle, ?e moje studia na pewno nie b?d? zwi?zane z tym zawodem, bo po 3 miesi?cznej nauce ju? mam dosy? Studia raczej geograficzne, mo?e AWF ?! Si? zobaczy jeszcze 4 lata ;P

G?ówna zasada Outlawz...
Brat za Brata...
Kozi_Pl
?wie?y user
**

Respect: +6/-1

Nick w grze: [Rmx]KoZi

Simsolot xD

« Odpowiedz #12 : Listopad 12, 2008, 20:05:20 »

Na razie to ja chce sko?czy? liceum i zda? jako? mature aa w przysz?o?ci chcia?bym mie? wytwórnie tanich win owocowych xD
KOSTA
V.I.P.
Pisarz

Respect: +46/-2

Nick w grze: [Rmx]KOSTA

' Od zawsze, na zawsze... '

« Odpowiedz #13 : Listopad 12, 2008, 22:06:11 »

Jak na razie kszta?cenie po gimnazjum kontynuuj? w technikum budowlanym, na profilu geodezyjnym. Uwa?am, ?e przyda? mi si? to mo?e pó?niej na studiach. Mam zamiar studiowa? architektur?, która jak dot?d bardzo mnie ciekawi i mam nadziej?, ?e tak pozostanie. Jedyne talenty, które posiadam i uwa?am za przydatne, to moje zdolno?ci manualne jak i plastyczne. Uwielbiam rysowa?, mam bogat? wyobra?ni? i "100 pomys?u na sekund?" Mam nadziej?, ?e dotrwam do ko?ca i doczekam si? pracy "na moim poziomie" xd

Pisz? poprawnie po polsku.
_Mucha_
V.I.P.
Mini pisarz

Respect: +32/-2

Nick w grze: _FRH_MuChA

`Pozdro i Po?wicz. `

« Odpowiedz #14 : Listopad 12, 2008, 23:31:49 »

... plastyczne. Uwielbiam rysowa?, mam bogat? wyobra?ni? i "100 pomys?u na sekund?"

Jako? tych rysunków nie chcesz pokazywa?

G?ówna zasada Outlawz...
Brat za Brata...
KOSTA
V.I.P.
Pisarz

Respect: +46/-2

Nick w grze: [Rmx]KOSTA

' Od zawsze, na zawsze... '

« Odpowiedz #15 : Listopad 13, 2008, 17:21:08 »

... plastyczne. Uwielbiam rysowa?, mam bogat? wyobra?ni? i "100 pomys?u na sekund?"

Jako? tych rysunków nie chcesz pokazywa?

I tak pozostanie, bo si? nie znasz na szuce ?ajzo po prostu xdd I nie wiedzia?aby? o co w moich szkicach tak dos?ownie chodzi  

Pisz? poprawnie po polsku.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

TinyPortal v1.0.5 beta 1© Bloc