Party Rmx Forum
Listopad 21, 2018, 08:27:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Party Rmx Server
IP: s1.partyrmx.pl:1313 (91.121.29.207:1313)

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Geje"  (Przeczytany 1249 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Antja
?wie?y user
**

Respect: +74/-11

Nick w grze: Antja

« Odpowiedz #20 : Październik 11, 2008, 21:57:39 »

W gejach najbardziej denerwuj? mnie te ich szaliczki i emo grzywki >

Powy?szy post zawiera pogl?dy jego autora w dniu, w którym wiadomo?? zosta?a zamieszczona, i nie mo?e by? wykorzystany przeciwko niemu w ?adnym dniu po nim nast?puj?cym. Ponadto, autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogl?dów w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.
[Rmx]Adziunia_
Miss PL Party Rmx Server 2008
Admins from Rmx
Pogromca

Respect: +97/-6

Nick w grze: [Rmx]Adziunia_

a.k.a. KochankaMa?ka :D ;*

« Odpowiedz #21 : Październik 12, 2008, 11:22:13 »

Ale przynajmniej zakłada NORMALNE tematy a nie takie jak Ty, czy lubie ketchup lub inne pierdoły...
Co do tematu.
No to Sebos zaczyna swój wywód pokręconych jak zawsze postów.
Zaczną od tego, że mi to kompletnie WISI, niegdyś miałem styczność z kilkoma lesbijkami, dośc starszymi ode mnie, powiem szczerze, ze rozmawiało mi się o niebo lepiej niż z NIE jedną normalną heteroseksualistką, nawet z gejem da się porozmawiać w relacji kolega - kolega. Otóż homoseksualiści moim zdaniem mają większe wyczucie taktu między przyjaźnią, związkiem jak i samym koleżeństwem czy chociażby ZNAJOMOŚCIĄ!
Dlatego jak najbardziej ich toleruję i nie są wg mnie żadni "inni" ani ŻADNA choroba! To jest naturalne, że człowiek w życiu wybiera to co chce, często wbrew swoim możliwościom nawet, lecz to świadczy o jego sile walki.
Po drugie muszą być i tacy i tacy ludzie, inaczej świat byłby różny, każdy ma inne upodobania.
Czemu Ty Madu nie słuchasz techno a inni słuchają? Czyli Ci co słuchają techno są pojebami? Przepraszam za wyrażenie ale było tu wymagane. To samo na przykład wezme siebie, czy to, ze nie lubie piłki nożnej to oznacza, ze inni którzy ją lubią są idiotami i ludźmi którym się NIE należy szacunek, bo mówią o tym głośno? Wydaję mi się, że nie! Oczywiście mam swój tekst "22 debili biega przez 92 minuty za piłką" ale on nie ma celu obrażenia nikogo tylko zartobliwe okreslenie tegoż sportu...

Nie przekonałeś mnie.
Wg. mnie homoseksualizm jest po prostu - nienaturalny. Zostaliśmy stworzeni jak dwie pasujące do siebie połówki jabłka( piękne określenie ). Głównym celem istnienia człowieka czy jakiegokolwiek organizmu jest pozostawienie po sobie jakiegoś śladu, spłodzenie i wychowanie potomstwa.
Homoseksualista nie ma wpływu na swoją orientacje - po prostu tak już jest i koniec. Nic ani nikt nie zmieni tego, kim jest - i ja to akceptuję. Mimo wszystko tak jak już wcześniej powiedziałam - to nie naturalne i wydaje mi się, że związane z psychiką i/lub doswiadczeniami z młodych lat.
To jest conajmniej dziwne

Adzia, Sebos ma racje - homcie są fajne ja mam 2 kolegow gejow, z czego jeden jest moim dobrym przyjacielem. uwazam, ze jest zajebisty, da sie z nim porozmawiac o wszystkim, poplakac, posmiac sie. Ma mentalnosc kobiety, wiec jest wrazliwy, pocieszy, pojdzie ze mna "na dzikie chlopy". Potrafi byc tez kurewsko niemily czy cholernie szczery - wiadomo, zaden facet nie przebiera w slowach

GAY IS OK, nawet jak ktos mowi glosno "rucham sie w dupe". jego sprawa, jaka opinie sobie wyrabia
dla mnie piekne jest to, ze przyjaciel gej nie ogranicza sie w slowach

BTW - zazwyczaj geje nie chca sie wiazac na stale i miec dzieci, bo nie maja tego "macierzynskiego" instynktu. ale "ojcowie" geje by mi przeszkadzali. Domyy, nie tylko skrzywdzone przez rowiesnikow, takze przez rodzicow. bo bylby im od dziecka wpajany homoseksualizm jako cos normalnego, ba, moze nawet jako cos dobrego. i dziecko pojdzie w slady "tatusiow" ;x

na koniec - te "dwie polowki jablka" to wieeelka sciema. wiem, ze ladnie brzmi, ale przekonasz sie, jak dorosniesz, ze to ostra bujda
"Głównym celem istnienia człowieka czy jakiegokolwiek organizmu jest pozostawienie po sobie jakiegoś śladu, spłodzenie i wychowanie potomstwa." - to jest takie troche.. malomiasteczkowe podejscie.. "SEX TO ZUO! ROBCIE TO TYLKO W CELU REPRODUKCYJNYM!!!! SEX JEST BRUDNY!! FUJ!! NIE PATRZ NA PTASZKA!!!!" kojarzy mi sie z koscielnym wpajaniem cnotliwym dziewuszkom zeby trzymaly nogi razem i byly dobrymi zonami, grzecznymi, sluchajacymi mezow (nawet jak ci je napierdalaja "bo zupa byla za slona"), wychowywaniu dzieci, zapierdalaniu przy garach i brudnych gaciach meza, itp itd.. zyjemy w 21. wieku, gdzie kobiety tez maja swoje prawa no ale to chyba juz na inny temat.

gowno prawda, ze "Głównym celem istnienia człowieka czy jakiegokolwiek organizmu jest pozostawienie po sobie jakiegoś śladu, spłodzenie i wychowanie potomstwa". Moim celem istnienia jest przezyc zycie jak najlepiej, majac o sobie lepsze zdanie niz "miotacz plodow".

Z jednej strony masz racje, bo stajemy się coraz bardziej sztuczni. Ponosimy coraz mniejsze konsekwencje za to, co robimy. Czemu? Bo przecież są lekarstwa, więc czemu strzec się chorób? Przeróżne wynalazki, które nas "chronią". Jesteśmy sztuczni. Taki stworzyliśmy sobie świat - metalu, plastiku, spalin. A przecież wiekszość cieszy się idąc do lasu, oddychając  świeżym powietrzem, które rzadko się spotyka...
Wracając do tematu. Nie ma nieśmiertelności, więc natura stworzyła cykl, w którym każdy organizm jest od czegoś uzależniony. Naturalną rzeczą jest rozmnażanie i każdy do tego dąży. To naturalne. Ale teraz można ominąć "trud macierzyństwa". Coraz bardziej "odstajemy" od świata. Mamy własny umysł, uczucia, ale nie tylko dobre. Jest też pycha, zemsta.
Mimo to, ciągle istnieje ten instynkt macierzyński. Ciągle jesteśmy ludźmi, a nie robotami. Ciągle jesteśmy jakimś stworzeniem...

Antja: kto powiedział, że jak gej to jest EMO i odwrotnie - jak EMO to gej? ???

Dziwnie nie mogłam dosłownie wejsć do sedna Wiem, ze trudno będzie Wam zrozumieć tą wypowiedź, postarajcie sie xD

Antja
?wie?y user
**

Respect: +74/-11

Nick w grze: Antja

« Odpowiedz #22 : Październik 12, 2008, 12:08:33 »

Co nie spotkam geja to ma tak? grzywk? jak emo, nie wiem czy to chodzi o to ?e s? emo, czy im si? to spodoba?o ???

Powy?szy post zawiera pogl?dy jego autora w dniu, w którym wiadomo?? zosta?a zamieszczona, i nie mo?e by? wykorzystany przeciwko niemu w ?adnym dniu po nim nast?puj?cym. Ponadto, autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogl?dów w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.
Kozi_Pl
?wie?y user
**

Respect: +6/-1

Nick w grze: [Rmx]KoZi

Simsolot xD

« Odpowiedz #23 : Październik 12, 2008, 20:04:23 »

Nie nawidze peda?ów
Aguska
By?a Miss Party Rmx
Pogromca

Respect: +30/-3

« Odpowiedz #24 : Listopad 05, 2008, 16:05:56 »

ja mam w klasie ch?opaka który wygl?da jak emo i wcale nie jest gejem , wiec uwaza ze jesli emo to nie koniecznie gej /. A ogólnie to nie mam nic do gejów i Lesbijek jedna uwa?am ze jest to choroba spowodowana jakimi? zaburzeniami psychicznymi .

Je?eli kogo? kochasz,szanujesz i jest Ci z nim dobrze powiedz mu to dzisiaj  bo jutro mo?e by? za pó?no
Ryder
V.I.P.
Mini pisarz

Respect: +21/-5

Nick w grze: [Rmx]Ryder

« Odpowiedz #25 : Listopad 15, 2008, 23:50:55 »

Ogólnie to nie mam nic do Rudka i Marcella.

http://partyrmx.pl/index.php/topic,1939.0.html

Raffaello
V.I.P.
Mini pisarz

Respect: +20/-1

Nick w grze: [Rmx]Raffaello_

^The Bishops^ 4ever avatar by Maniek_

« Odpowiedz #26 : Styczeń 01, 2009, 11:44:41 »

Zgadzam sie z SpN jak jó? ?yj? to niech ?yj?, ale zdala ode mnie i bez ?adnych praw a co do dzieci te? jestem stanowczo na NIE. Ja nie moge tego poj?? jak sie mo?e ch?opakowi podoba? inny ch?opak . Dziecko pary homoseksualnej by?o by pokrzywdzone do ko?ca ?ycia to chyba tyle pozdro

Pisz? poprawnie po POLSKUPomog?em Ci? postaw ''+''

By Maniek_
m27
Newbie

Respect: +1/-0

« Odpowiedz #27 : Styczeń 03, 2009, 14:36:22 »

toleruje homoseksualistow bo z orientacja seksualna sie rodzimy. nie wyobrazam sobie przesladowania kogokolwiek z tego powodu, bo to jak szydzenie z rudowlosych czy leworecznych.
inna kwestia jest obnoszenie sie ze swoim zwiazkiem, czego nie lubie. obojetnie czy pary hetero- czy homoseksualne, nie powinny wg mnie np. ostentacyjnie lizac sie w autobusie
bez afiszowania sie swoim zwiazkiem mozna zyc

mysle ze wiekszosc z was tak ich nie cierpi, dlatego ze boicie sie ze jakis homo zacznie do was zarywac czy cos. a pomyslcie logicznie (chociaz raz xD): przeciez normalny czlowiek nie zarywalby na sile do kogos odmiennej orientacji, bo to bezcelowe.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 15:41:26 wysłane przez m27 » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

TinyPortal v1.0.5 beta 1© Bloc