Party Rmx Forum
Grudzień 09, 2018, 20:02:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Party Rmx Server
IP: s1.partyrmx.pl:1313 (91.121.29.207:1313)

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sija ;*  (Przeczytany 1058 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Krawczon
?wie?y user
**

Respect: +14/-0

Nick w grze: [GS]krawczon[x]

« Odpowiedz #20 : Październik 27, 2008, 19:21:55 »

Sory ?wicio ale merlin nawet jakby mia? by? adminem to by by? na pewno bardzo dobry a po 2 i co mu z tego by by?o nawet je?li by si? stara? o posad? admina skoro niema rekrutacji??

"Czemu walcz? by ?y?, je?li ?yj? tylko by walczy?"  - Tupac Amaru Shakur

Tupac Amaru Shakur
16.06.1971 - 13.09.1996
Madu_Reaktywacja
?wie?y user
**

Respect: +74/-13

Nick w grze: [KZK] ! <3

« Odpowiedz #21 : Październik 27, 2008, 19:22:32 »

Helol, dzieki Sebos ze tak mnie doceniasz, ale to niestety nie ja wspieralam Marlenke w pisaniu otoz, jak sie dowiedziala, po krotkim wywiadzie w KZK - to pisal Domyy. Ja mialam w tym czasie zajecia z j. angielskiego peszek, ale milo ze mnie doceniacie jako Glownego Hejtera Rmx.

Nie interesuje mnie czyj server jest lepszy, czyj gorszy. Marlenka ma wlasne zdanie, odchodzi, przychodzi, nie mozna jej trzymac nigdzie na sile, bo nie bawimy sie w niewole, huh? Lubie ja i lubilam, jest w KZK. Nie uwazam tego za "ucieczke", po prostu odeszla zanim ja wyjebaliscie. No i chwala jej za to, niech robi co chce. ?a?, to bedzie moj pierwszy post "w ktorym nikogo nie obrazam". A Marlenka na PS tez wpada na 15 minut, po czym pisze "zw", minimalizuje gre i juz nie wraca ale nikt jej za to karac nie moze, w koncu kazdy ma prawo do wlasnego zycia.

Sebos, podziwiam, ze chce Ci sie tyle siedziec nad serverem, tak go dopieszczasz my niestety nie mamy takiej mozliwosci, wiec moze i "PS ssie" - mnie to jebie. Mowcie co chcecie, najlepszy (i najleprzy) jest i tak GTAsite

Apeluje o niewszczynanie znowu dziecinady i klotni, Merlin, wybacz, Twojego wypracowania jeszcze nie czytalam, ale nadrobie teraz nie mam czasu, gdyz zrobilam sobie przerwe miedzy gramatyka a rec-dyskiem

Kazdy ma swoja opinie nt. serverow. Moja opinia jest taka, ze kazdy server jest inny. Ja lubie grac na PS, ale tez lubie wejsc czasem na Rmx, jak i na GTAsite, no i pobawic sie w simsy onlajn z Ank? na jakims RP. A SAMP wcale nie jest najwazniejsza rzecza na swiecie, wiec prosze o wyluzowanie troche i niezaczynanie znowu beznadziejnej klotni Rmx-PS. Z nikim klocic sie nie zamierzam, bo szczerze mowiac nawet mi sie nie chce. Znudzilo mi sie

Pozdrawiam,

Wrog Publiczny.

Jakbym by?a tob?, te? chcia?abym by? mn?.
Jade all <3
Rudek
Bugi Man
Sta?y user

Respect: +56/-17

Nick w grze: Rudek

"...traci? z siebie nasienie na ziemie..."

« Odpowiedz #22 : Październik 27, 2008, 19:45:44 »

RUDEK RZ?DZI ...
Pa pa Marlenka

Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

Respect: +68/-7

Nick w grze: Sebos

« Odpowiedz #23 : Październik 27, 2008, 19:58:25 »

mówi?c w cudzym s?owie celowo bo nikt nie jest moj? w?asnosci? "moi gracze" mam na my?li ka?dego kto gra na Rmx, lecz nie tych co s? przelotem tylko tych którzy nas odwiedzaj? i graj? z nami.
?wicio a czy ja wtykam nos we WSZYSTKIE sprawy? nie wtykam nosa w wiadomo?ci pm sexi_kicia i nie pisze jej na gg, ze nie wolno robi? z serwera agencji towarzyskiej, nie pisze na gg do Rudka o tym o czym gadal na PM, nie wytykam im tego. Chce wiedzie? wszystko to co dzieje si? na serwerze po to by wykluczy?:
reklam? cheatów/trainerów
wszelakie wyzywanie (mówie tu o jazdach po starszych itd)
jak i równie? poznaj? to czego gracze oczekuj? od serwera lub co im si? nie podoba, co pomaga tworzy? mi map? tak? jak? chce wi?kszosc graczy, poniewa? ?yjemy w ?wiecie demokracji

Chcesz pomocy? PISZ: 8068 aktualny status:

Czym jest szczęście? To jedna z tych chwil gdy ktoś patrzy Ci w oczy i mówi 'Kocham Cie'...

Predkosc zabija dlatego użyszkodnicy łindołs będą żyć wiecznie.
?wicio
Newbie

Respect: +3/-1

Nick w grze: Pawle

"Ciemna strona mocy"

« Odpowiedz #24 : Październik 27, 2008, 20:29:38 »

A od kiedy robienie z serwera agencji towarzyskiej jest zabronione? Przecie? nie afiszowali?my si? tym, wszystko dzia?o si? w domowym zaciszu , ale i tak Wojownicy i Stró?e moralno?ci RMX musieli nas pocisn?? z Huntera. To? to by? gorsz?cy widok, godny wybicia wszystkich niewiernych "nie-twoich graczy" którzy przyszli si? zabawi?. A wszystko widz?ce oko Saurona-Sebosa to dostrzeg?o, i teraz trzeba to roztrz?sa? przy wszystkich, boje si? pomy?le? co by si? sta?o gdyby? dowiedzia? si? o innych akcjach [KZK] i graczy [PS] . Mam wra?enie ?e bierzesz nas (graczy z PS) za rozbestwionych, gorsz?cych i niewychowanych prostaków którzy nie maj? rozrywek na poziomie, bo to przecie? (a?) gra i tutaj obowi?zuj? wszystkie zasady savoir a vivre'u, ??cznie z cenzur?.
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #25 : Październik 27, 2008, 20:35:40 »

U nas nie ma cenzury - jest u Was:)
Nie wspominalem tego wydarzenia, wiec niewiem czemu to wywlekasz? Jakie? wspomnienia?;/ i wtedy nie wiedzia?em  o tym, spisywa?em tylko numery IP osób z "fajnymi" nickami.

Czym jest szczęście? To jedna z tych chwil gdy ktoś patrzy Ci w oczy i mówi 'Kocham Cie'...

?wicio
Newbie

"Ciemna strona mocy"

« Odpowiedz #26 : Październik 27, 2008, 20:42:18 »

W jaki sposób przejawia si? "u nas" ta cenzura?
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 20:53:52 wysłane przez ?wicio » Zapisane
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #27 : Październik 27, 2008, 20:48:49 »

potem gracze z PS na Rmx odruchowo pisz? kur.wa - po tych mo?na ?atwo rozpozna? kto gdzie grywa
S?dze, ?e dyskusja nie jest na temat, skoro chcesz dyskutowa? o tym na forum to stwórz temat w odpowiednim do tego dziale specjalnie na t? okazje
Pozdrawiam.

?wicio
Newbie

"Ciemna strona mocy"

« Odpowiedz #28 : Październik 27, 2008, 20:54:00 »

Czy samo to i? spisywa?e? nasze IP, nie jest przejawem pewnego rodzaju szpiegowania, inwigilacji? Ka?dy normalny ola?by to i pomy?la? ?e grupka ma?olatów robi sobie jaja. I to w?a?nie nie podoba mi si? w waszym serwerze 0% szans na jak?kolwiek anonimowo??. Dla mnie to nie jest ?aden plus, tylko metoda stosowania w poprzednim ustroju w Polsce. Chyba powiniene? pomy?le? o zmianie kolorystyki z zielonej na czerwon?, i ustawieniu w logo serwera sierpa (tak, tak nie "sierpu") i m?otu.

« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 21:02:10 wysłane przez ?wicio » Zapisane
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #29 : Październik 27, 2008, 20:57:41 »

a Czy ja ujawni?em kto si? pod tymi nickami kry? ?
Po chcia?em si? upewni? czy moje podejrzenia s? prawdziwe

?wicio
Newbie

"Ciemna strona mocy"

« Odpowiedz #30 : Październik 27, 2008, 21:02:17 »

Uwa?am tak?e ?e taka cenzura na naszym serwerze jest o wiele lepsza od waszych ostrze?e?, gdy? my zapobiegamy, a wy tylko karacie, a na chamstwo i prostactwo i tak skutecznej metody nie znajdziesz, wi?c nie rozumiem twojego zarzutu. Najlepiej zaszufladkowa? wszystkich po kilku "czarnych owcach". Nie wydaj? mi si? abym wyra?a? si? jak kto? kto przed chwil? wyszed? z rynsztoka, a ty uwa?asz ?e u nas wi?kszo?? w?a?nie si? tak wyra?a.

//A propos:
Nie rozumiem po co zak?ada? nowy temat, skoro w?a?nie w tym jeden z "twoich graczy" wywlek? i rozpocz?? dyskusj? o "chamach z PS"
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 21:05:24 wysłane przez ?wicio » Zapisane
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #31 : Październik 27, 2008, 21:04:25 »

Wi?kszo?? KTÓRA wchodzi na Rmx
Prosz? czytaj uwa?niej skoro chcesz zwraca? mi uwag?
Z mojej strony dyskusja w tym temacie ZAKONCZONA.
Pozdrawiam serdecznie.

P.S.
Marlenka odwiedzaj nas czasem

?wicio
Newbie

"Ciemna strona mocy"

« Odpowiedz #32 : Październik 27, 2008, 21:08:45 »

Wyczu?em aluzj? ?e "wi?kszo?? która wyjdzie z PS i pójdzie na Rmx" tak si? wyra?a, i nie wydaje mi si? abym cokolwiek ?le zrozumia?, wydaje mi si? ?e starasz si? teraz zrobi? ze mnie g?upka poniewa? brakuje ci argumentów, a szkoda. Lubie podyskutowa? z lud?mi którzy maj? co? do powiedzenia. Widocznie Sebos zamyka niewygodny temat.

//Nie jest w ?adnym aspekcie dla mnie nie wygodny i nie robie z Ciebie g?upka
Po prostu uwa?am, ze nie jest to temat na to, tutaj si? ?egnamy z Marlenk? jako Administratork?, pisa?em przecie?, i? skoro chcesz o tym podyskutowa? na forum mo?esz napisa? nowy w?tek w odpowiednim dziale a z ch?ci? podyskutuje nie zamierzam spamowa? w Marlenki temacie Wi?c jednak nie czytasz uwa?nie lub ze zrozumieniem
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 21:19:35 wysłane przez Sebos » Zapisane
Torvalds
Potrafie by? wredny, chcesz si? przekona?? ;)
Administrator
Pogromca

Respect: +60/-2

Nick w grze: Torvalds

@Up - M?ody informatyk :D

« Odpowiedz #33 : Październik 27, 2008, 21:18:35 »

Zamykam to ja. Wiem tylko ?e ?a?osne jest wklejanie po?egna? napisanych przez kogo? je?eli dotycz? one innej osoby.

(__) 
         (\/) 
  /-------\/   
 / | 666 ||   
*  ||----||     
   ~~    ~~
Szczyl
Mini pisarz

Respect: +59/-3

« Odpowiedz #34 : Październik 28, 2008, 07:06:14 »

Chcia?bym jeszcze co? doda?. Z tego co mi wiadomo 75 % PS-owiczow wchodz?cych na serwery Party Rmx to banda zasmarkanych dzieciaków którzy nie odrobili jeszcze lekcji wi?c wejd? sobie powyzywa? ka?dego, a nast?pnie zmieni? IP. CO TY PIEPRZYSZ? A no w?a?nie dobre pytanie. Wi?c powiem to w ten sposób, ?e mnie ju? kurwa zaczyna nudzi? to wasze nasy?anie ka?dego trolsa na Rmx. Nie zaprzeczaj Madu tylko pora usun?? programy cheatuj?ce z komputera? PRAWDA? Ja wam powiem tak, bo nie wiem jak inni lecz..... Wed?ug mnie psujecie ca?? atmosfer? serwera. I je?eli przysz?a by pora, mo?emy sobie zrobi? Duel PS vs OZ and HA. Ka?dy naps po kolei by pada? jak mucha. A co do PS i ich community nie wiem czy to mo?na nazwa? jakimkolwiek community, brak tam zasad notorycznych. Zawracacie g?ow? i bluzgacie ludzi tym którym to ko?o dupy lata. Uderzcie si? najci??szym m?otkiem ?wiata w wasze chore kopu?y, bo najwyra?niej nic a nic do was nie dotrze. Potwierdzam s?owa Merlina - pisanie ró?owym, co prawda jest to kolor lecz takie nadmierne u?ywanie ró?owego z: :::* CeJ?? jEmstem MADAUDau AnDDD i haAvEe 8334 yearrsSSs old :*. iiIII LiKKeeee choColAte cOoKies and PiCtureS oF mY self ;<. AND MY SPACE !: (. Nie b?d? tutaj si? wi?cej wypowiada?, bo naprawd? szkoda r?k.

Pozdrawiam: Party Rmx Team, Outlawz, HA and ALL FRIENDS!

Nie pozdrawiam: PS Team(?) + 4956 slotów z pingiem +394855, Madu L33T 1337 h4x0R xd
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2008, 07:11:23 wysłane przez Szczyl » Zapisane
Madu_Reaktywacja
?wie?y user
**

Respect: +74/-13

Nick w grze: [KZK] ! <3

« Odpowiedz #35 : Październik 28, 2008, 09:59:43 »

eee.. Szczyl. Proponuje zebys sam wzial mlotek i przestal tak przezywac gre. Zabawne, ze na jedynego mojego posta w tym temacie odpowiadasz tak, jakbym byla prowodyrem ca?ej klotni. Proponuje przemyc oczka, sciagnac t? pijan? z ust, bo chyba Cie nienawisc zaslepia.
Programow czituj?cych nie usune, po co, skoro ich nie uzywam? Btw, mozesz mi udowodnic, iz WIDZIALES mnie czituj?c??

Btw, nie wiem do kogo ta aluzja z rózowym i pokemonem, chyba nie wyszlo w t? strone co trzeba.

Pozdrawiam, widac, ze za rano wstales i chyba lew? nog?. Jakie nasy?anie kogokolwiek na Rmx? Wez si? czlowieku opanuj, bo wstyd rodzinie robisz..

Sebos, Torv, proponuje zamknac temat. Nie udzielalam sie w tym temacie, zeby uniknac wypowiedzi takich debili, ale widac debile znajduj? sie sami, za?amani faktem ze na 8 rano trzeba isc do szkoly, wyzywaj? sie z tego powodu na kazdym, kto moze wstac troche pozniej.

Jakbym by?a tob?, te? chcia?abym by? mn?.
Jade all <3
Torvalds
Potrafie by? wredny, chcesz si? przekona?? ;)
Administrator
Pogromca

Respect: +60/-2

Nick w grze: Torvalds

@Up - M?ody informatyk :D

« Odpowiedz #36 : Październik 28, 2008, 10:03:24 »

Jak Marlenkaa zechc? napisa? normalne po?egnanie to niech za?o?y nowy temat.

(__) 
         (\/) 
  /-------\/   
 / | 666 ||   
*  ||----||     
   ~~    ~~
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

TinyPortal v1.0.5 beta 1© Bloc