Party Rmx Forum
Wrzesień 19, 2021, 05:07:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Party Rmx Server
IP: s1.partyrmx.pl:1313 (91.121.29.207:1313)

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ?wi?teczny czas  (Przeczytany 10619 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

Respect: +68/-7

Nick w grze: Sebos

« : Grudzień 10, 2008, 18:26:38 »

Witam,
Od pewnego czasu pojawia si? masa propozycji dotycz?cych przerwy ?wi?tecznej od nauki. Imprezy, wycieczki itd itd...
Chcia?bym zapowiedzie?, ?e Party Rmx nie b?dzie nudnym serwerem tak jak inne. Party Rmx przy?o?y najwyzsz? wag? aby umili? czas wszystkim którzy zdecyduj? si? w tym ?wi?tecznym czasie wej?? na serwer i gra?.
Kilka dni temu wstawiona zosta?a choinka na serwer - znów, podobnie jak rok temu jeste?my jedynym lub PIERWSZYM serwerem który to zrobi?. Mog? równie? obieca?, ?e do wigilii choinka wypi?knieje
Przez ca?y okres wolny od szko?y zamierzamy:
- organizowa? imprezy takie jak:
   - drag
   - solo
   - wycieczki w ciekawe miejsca
   - DestructionDerby
   - konkursy
   - powrót zawodów decyduj?cych o miejscu w królewskiej 8 lub 16.
   - wiele wiele innych...
- w tych dniach obiecuj? równie?, ?e Administracja "da Wam troch? luzu", prosz? nie myli? tego z wolnym od wszelkich kar - nadal pozostaje zasada - cziter = ban bez dyskusji chodzi mi o przymykanie oka za niektóre przewinienia - te drobne
- w czasie tej przerwy lub na t? przerwe planuje premiere najnowszej wersji mapy - cho? to nie wiem do ko?ca czy si? uda - co my?leli?cie, ze mapa posz?a w zapomnienie? Nic z tych rzeczy - znów zaszokuje

Pozostaje mi tylko zaprosi? Was mi?dzy 22 Grudnia a 4 Stycznia 2009 roku na Party Rmx Server - razem to nie znaczy samemu
Pozdrawiam.

Chcesz pomocy? PISZ: 8068 aktualny status:

Czym jest szczęście? To jedna z tych chwil gdy ktoś patrzy Ci w oczy i mówi 'Kocham Cie'...

Predkosc zabija dlatego użyszkodnicy łindołs będą żyć wiecznie.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

TinyPortal v1.0.5 beta 1© Bloc