Party Rmx Forum
Wrzesień 19, 2021, 05:57:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Party Rmx Server
IP: s1.partyrmx.pl:1313 (91.121.29.207:1313)

Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przykra informacja dla mnie...  (Przeczytany 17977 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

Respect: +68/-7

Nick w grze: Sebos

« : Styczeń 20, 2009, 18:27:30 »

Witam,
Niestety nie pisz? dzi? w do?? optymistycznym nastroju.
Kilku graczy serwera (w tym kilku w odwecie za bana zapewne), stwierdzi?o dzi?, ?e Rmx sie rozsypuje. Hmm..nie rozumiem zbytnio przes?ania, rozsypuje si? bo s? wi?ksze lagi?
Czy rozsypuje si? bo tacy gracze jak: seboo, UnderBox, PaulBaker czyta? nie potrafi? ?
By?o pisane NIE w jednym w?tku, ze po przeniesieniu do Francji przez PIERWSZY lub DWA pierwsze miesi?ce pingi dla TP-sy b?d? wy?sze - niestety tego panowie nie doczytali i równie? za to nie zap?acili, wi?c czemu w ogóle podejmuj? slowa krytyki?
Nie mo?na poczeka? dwóch miesi?cy tylko nie do??, ze nic z siebie nie dajesz to jeszcze krytykujesz?
Je?li porównujemy z PS to z tego co wiem tam serwer op?acany jest CONAJMNIEJ z 10 kieszeni (Administratorzy plus zrzutka od graczy) - tak?e mog? sobie pozwoli? na serwer w Niemczech przypu??my za 150 z?otych miesi?cznie.
Niestety ja Rmx finansuje z w?asnej kieszeni a mia?em ostatnimi czasy du?o wydatków (prawo jazdy, organizacja dwóch przyj?c na 18 urodziny i kilka innych - Ci którzy wyrabiali dokumenty i inne pierdo?y po 18 wiedz? ocb). Wi?c op?aci?em tylko serwer na 3 m-ce z góry we Francji za przyst?pn? cen? (403 z?ote) - to daje ~134 z?ote na m-c.
Wybrali?my ofert? We Francji bo tylko ten serwer uci?gnie nasz gamemode - no wybaczcie ale na jednym rdzeniu 2,0 Ghz lub 3,0 Ghz to b?dziecie mieli lagi przy 30 osobach nawet je?li serwer b?dzie od Was 30 km Czemu wzi?li?my dwa rdzenie? Aby jeden ca?y rdze? by? spokojnie po?wi?cany na zasoby systemowe (w razie prac, aktualizacji, przymusu postawienia drugiego serwera testowego, uruchomienia shoutcasta, uruchomienia irc, uruchomienia TeamSpeak i innych), za? drugi rdze? by? po?wi?cony CA?Y na serwer.
W tym wypadku mamy maszyn?:
2 x 3,00 Ghz intel core 2 duo
250 GB dysk twardy
??cze 100 mbit/s
transfer 3000 GB na m/c
2 GB RAM DDR2

taka maszyna jest potrzebna do zasilenia naszego gamemodu - je?li znajdziecie mi serwer dedykowany w Polsce lub w Niemczech (bli?ej ni? Frankfurt) za podobn? cen? nie przekraczaj?c? 130-140 z? na m/c ch?tnie si? przeniose na takowy serwer - szukali?my z Torvaldsem od dwóch m-cy - czekali?my na promocj? itd itd - niestety z ka?dym dniem w GTAhost.pl bylo gorzej poniewa? nie do??, ?e ucinano nam miejsce na dysku (które mia?o by? nielimitowane) to jeszcze u?ycie procesora co jak wiadomo wp?ywa?o na dzia?anie gamemodu.
Nie patrzy?em na odleg?o??, patrzy?em na to by maszyna wytrzyma?a dawanie w dupe przez gamemode i pingi by?y DO?? niskie.
Niestety TP S.A. ma ma?y problem na po??czeniu jedn? z serwerowni w Niemczech ale ten problem ma by? rozwi?zany na prze?omie Stycznia do po?owy Lutego a wi?kszo?? graczy nie potrafi doceni?, ?e za darmo korzystaj? i jeszcze narzekaj? nic nie wiedz?c.
Czekam na oferty nades?ane przez Was z serwerami dedykowanymi (VPS odpada ).
linki prosz? przesy?a? na sebos@partyrmx.pl lub GG: 8068 - zobaczymy il? otrzymam ofert - wnioskuj?, ze zero. Wi?c czemu podnosicie g?os w sprawach w których nie macie zielonego poj?cia?
Owszem jak jeden z userów forum s?usznie zauwa?y?, SA-MP korzysta z jednego rdzenia procesora - nie potrafi korzysta? z dwóch - drugi rdze? mamy od tego by utrzyma? w stabilno?ci system i reszte us?ug dodatkowych.
Nie wiem czy wiecie ale nasz gamemode wymaga na jednego gracza ~25-30 Mhz - to daje na 10 graczy - ~250-300 Mhz, mnó?cie to sobie dalej
20 graczy - ~500-600 Mhz
30 graczy - ~800 Mhz
40 graczy - ~1100 Mhz
50 graczy - ~1500 Mhz

Powy?sze dane przedstawiaj? schemat wr?cz ZALECANYCH pr?dko?ci CPU.
Jak wiadomo gamemode 8.28 jest o 20-30% bardziej wymagaj?cy wzgl?dem CPU - LECZ jest tu ale, na 8.28 s? o niebo mniejsze lagi (mo?e to potwierdzi?: Cross, Agu?ka, Adziunia, Maniek i SPN).
Je?li macie jeszcze jakie kolwiek zarzuty, ?e nie dbam o jako?? gry to prosz? pisa? W TYM temacie a nie na SB gdzie? jak nie ma Adminów itd - strach? nie rozumiem ludzi którzy nie potrafi? powiedzie? czego? prosto w oczy.
A ju? nie rozumiem takiego dziecinnego zachowania gracza sebooo którego wczorajsze zachowanie na serwerze mija?o si? z inteligencj? 5 latka

Chcesz pomocy? PISZ: 8068 aktualny status:

Czym jest szczęście? To jedna z tych chwil gdy ktoś patrzy Ci w oczy i mówi 'Kocham Cie'...

Predkosc zabija dlatego użyszkodnicy łindołs będą żyć wiecznie.
KOSTA
V.I.P.
Pisarz

Respect: +46/-2

Nick w grze: [Rmx]KOSTA

' Od zawsze, na zawsze... '

« Odpowiedz #1 : Styczeń 20, 2009, 19:12:25 »

Dla przypomnienia

Pisz? poprawnie po polsku.
Rudek
Bugi Man
Sta?y user

Respect: +56/-17

Nick w grze: Rudek

"...traci? z siebie nasienie na ziemie..."

« Odpowiedz #2 : Styczeń 20, 2009, 19:14:05 »

a kolega underbox czy jak mu tam, pisa? ze nie bedzie gra? na francuskich servach

Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl
Sliwex
?wie?y user
**

Respect: +12/-1

« Odpowiedz #3 : Styczeń 20, 2009, 19:14:24 »

Pora?ka... Jeste?cie na Rmx tyle i jak tylko co? nie tak, to spierdalacie? Dwulicowe dzieci...

"My tniemy i walimy tak jak sierp i m?ot"
[Rmx]Fritz
Zagl?dacz
*

Respect: +3/-0

Nick w grze: [Rmx]Fritz

I l0ve this game <33

« Odpowiedz #4 : Styczeń 20, 2009, 19:14:45 »

Gram sobie w takie polskie MMORPG,gdzie ka?dy mo?e porozmawia? z head Adminem...i tam jest podobna sytuacja.
??cznie postaci w grze: 111 tys.
Ciekawa sumka,co?Ale za to Admin,dostaje dziennie minimum 20 skamle?,skarg i bluzgów na maila,GG,Tlen i inne. Jego sytuacja jest podobna do sytuacji Twojej(Sebosa).
On ma troszk? u?atwion? prac?,bo wdro?y? do gry "klejnoty" za prawdziwe pieni?dze,bonusy ulepszenia zmiany itp.
Szczerze wspó?czuj? Twojej sytuacji,Sebos,i mam nadziej? ?e zmiana hosta to poprawi.Wko?cu mniej n00bków na servie i wogóle.
Na koniec jedno pytanie: Kiedy wko?cu b?dzie nasz wymarzony gamemod 8.28?

Szczur,pilnuj dupy...
Sithman
?wie?y user
**

Respect: +8/-9

Nick w grze: [Rmx]Sithman, Drag666

LOL;p

« Odpowiedz #5 : Styczeń 20, 2009, 19:29:57 »

Za przeproszeniem, ale to chyba jakieś cwele niedojebane! Nie widziałem jeszcze lepszego serva od rmx... Trolle xD
//Dobrze to ująłeś
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2009, 19:33:05 wysłane przez [Rmx]Adziunia_ » Zapisane
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #6 : Styczeń 20, 2009, 19:32:21 »

Jeszcze padlo porównanie do PS.
Mimo, ze mamy serwer We Francji a oni w Niemczech to na normalnym internecie (czyt. np mój) ping do naszego serwera jest ni?szy
Dowód na scr

Co do 8.28 to trwaj? prac? wyko?czeniowe.

Czym jest szczęście? To jedna z tych chwil gdy ktoś patrzy Ci w oczy i mówi 'Kocham Cie'...

Zaibatsu
V.I.P.
Mini pisarz

Respect: +12/-0

Nick w grze: [Rmx]Zaibatsu_PL

« Odpowiedz #7 : Styczeń 20, 2009, 20:01:57 »

?al takich dzieci S? na Rmx wszystko dobrze do czasu...
Jak by?y lagi narzekali, pó?niej si? cieszyli ?e b?dzie nowy host i nie mieli nic przeciwko ?e we francji ale teraz jak nie mog? si? po??czy? z serwem czy jak mówi? Sebos nie doczytali to robi? afer?...
Ja te? mam problemy z po??czeniem si? i co? Gówno sram na to wejd? to wejd? nie to nie... Jak b?dzie wszystko dzia?a? b?dzie dobrze
W niedziel? jak chcia?em wej??, a w dodatku Salv jak si? nie myl? ?ci?ga? ale wolno to mia?em lagi du?e i wyszed?em. Ale nie narzekam! Jest jak jest...
Zawsze s? te gorsze dni-,-

Administrator i Moderator ma zawsze racj?.

Pisz? poprawnie po polsku
s.tefan
Zagl?dacz
*

Respect: +4/-1

Nick w grze: _D13_Stefciu

By Maniek xD

« Odpowiedz #8 : Styczeń 20, 2009, 20:15:32 »

Dobra spoko szacun, poczekam do... 12 LUTEGO i wypowiem sie na temat serwera, na dzien dzisiejszy zamykam usta w sprawie jako?ci serwera, lagów, pingów. Ale co chodzi o ilo?? graczy tooo s?abiutko xD. Jak wyjdzie 8.28 i bedzie lepiej ni? jest zaczn? promowa? Rmx gdzie sie tylko da!!!

Narazie pozdrawiam i ?ycz? powodzenia z uko?czeniem 8.28 

( xD)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2009, 20:33:21 wysłane przez s.tefan » Zapisane
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #9 : Styczeń 20, 2009, 20:25:19 »

Dzi? o 21.00 publiczne testy 8.28 na adresie IP: s1.partyrmx.pl:1314
Haslo podamna SB.

Wanted
Mini pisarz

Respect: +12/-0

Nick w grze: DM: Wanted RP: Tom_Whaily

>];-)

« Odpowiedz #10 : Styczeń 20, 2009, 20:30:16 »

Skoro mówisz, że lagi są większe tymczasowo to light, a sebooo przesadził. Bardzo dziwi mnie to, że wolisz pieniądze wydać na ten server. Dlatego szacuneczek dla Ciebie.

s.tefan
Zagl?dacz
*

Nick w grze: _D13_Stefciu

By Maniek xD

« Odpowiedz #11 : Styczeń 20, 2009, 20:31:24 »

Dzi? o 21.00 publiczne testy 8.28 na adresie IP: s1.partyrmx.pl:1314
Haslo podamna SB.

Nie wiem z jakiej paki mam znowu bana na SB...

Jeszcze Dzisiaj rano nie mia?em...
Denny_Cz?owiek
Newbie

Respect: +0/-0

Nick w grze: LonelyMan

« Odpowiedz #12 : Styczeń 20, 2009, 20:37:32 »

dobra założyłem raz ten sam temat ale widzę że najpierw piszecie żeby nie pisać po SB tylko na forum a jak sie napisze na forum to usuwacie...

Witam.
Może przedstawię się - znany wcześniej jako [Rmx]Underbox albo [POH]Underbox. Zakładam temat AntyRmx żeby każdy mógł się swobodnie wypowiedzieć co się komu nie podoba na tym "serwerze".

Cytat: Sebos
proszę pisać W TYM temacie a nie na SB gdzieś jak nie ma Adminów itd - strach? nie rozumiem ludzi którzy nie potrafią powiedzieć czegoś prosto w oczy.
nie pogniewasz się mam nadzieje że założyłem nowy

Serwer jak wiadomo osiągnął dno - możliwe że przez takich użytkowników jak ja. Pewnie każdy zauważył że graczy zamiast być więcej to jest mniej. Sebos inwestuje w serwer gdzieś we Francji, robi nową wersję mapy  8.28 ale po co? Nie dośćże gra mało osób to na serwerze nie da się grać przez lagi. Head admin tylko potrafi się żalić że o Boże ile w to kasy idzie, a logicznie nie pomyślisz żeby najpierw sprowadzić graczy. Wywalasz pieniądze w błoto i jeżeli do kogoś masz żale to tylko do siebie Druga sprawa to forum. Człowieku na co na forum o serwerze SA MP takie działy jak ciąża, religie, zwierzęta i w ogóle cała reszta? Gratulację pomysłu Druga sprawa to załoga. Admini na serwerze są w rzeczywistości prawdopodobnie nie lubiani. W SA MPie ludzie nie mają wyboru - muszą ich lubić ze względu na stanowisko A Ty Sebos olałeś sobie sprawę konkretnie. Na serwerze brakuje adminów! Zawsze jak są cheaterzy nie ma ich, a gdy zminimalizuje grę, wejdę na forum to ich tam 3/4 wszystkich siedzi Wiele z nich stwierdza że wchodzi na serwer tylko żeby pogadać a nie żeby pograć dlatego nie odczuwają tego tak mocno co się dzieje. Ty Sebos to w ogóle olałeś sobie te forum, chcesz zaszpanować kasą że jak już opłacasz to nie musisz grać, a dużo bardziej by pomogło to że raz na jakiś czas wejdziesz na serwer. A Ci gracze którzy teraz grają na Rmx to są po prostu uzależnieni, gdyby nie to to nikt by tam nie grał.

Admini nie organizują eventów już prawie wcale, a bez nich SA MP nie ma sensu praktycznie. No tak co władza może o tym wiedzieć jak wchodzą tylko po to żeby pogadać. W ogóle Sebos nie myślałeś o tym żeby zlikwidować to wszystko i założyć chat na polchacie? Tam by sobie wszyscy gadali i nie musiałbyś wywalać tyle kasy na serwery, a efekt byłby ten sam! Na razie to tyle. A i gram na serwerze od długiego czasu tylko po prostu po cichu zmieniłem nick więc mi nie piszcie że nie wiem jak to było ~~.

a i ps. może już czas rozebrać choinkę koło kasyna
pozdrawiam

//Nie zauwazyles, ze nie masz juz prawa glosu wiec stoj dziob. Wszystko co napisales ma sie tak do prawdy jak gówno do mydła. W koszu juz to skomentowalam wiec nie bede sie rozpisywac. btw nie usunelam tylko przenioslam;] ;*
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2009, 20:58:46 wysłane przez [Rmx]Adziunia_ » Zapisane
P4tryk
Zagl?dacz
*

Nick w grze: P4tryk

« Odpowiedz #13 : Styczeń 20, 2009, 20:39:51 »

Jebac tych leszczy co tylko komentuja:D sami by cos zrobili a nie tylko narzekaja przepraszam za przeklenstwa
SPN
Admins from Rmx
Sta?y user

Respect: +111/-0

Nick w grze: [Rmx]SpN

^ Outlawz ^

« Odpowiedz #14 : Styczeń 20, 2009, 22:24:13 »

?adnie to uj??e? Patryk Komentowac to pierwsi, ale do roboty nie ma zadnego. Panie Underbox, nie masz pan jaj zeby sie ujawnic ? Powiem krótko- ?al :* Wszystko bys chcial zmieniac, wszyscy naoko?o s? ?li i niedobrzy, a Ty chcesz zmienic swiat na lepsze. Cos Ci nie pasuje to wypad. Mówi?e?, ?e siedz? na tym sb ca?e dnie, a jak zauwazylem sam tam ciagle siedziales (+ na servie). Przypomne, ze nie liczy sie ilosc graczy, lecz 'jakosc'.

G?ówna zasada Outlawz...
Brat za Brata...

Rudek
Bugi Man
Sta?y user

Respect: +56/-17

Nick w grze: Rudek

"...traci? z siebie nasienie na ziemie..."

« Odpowiedz #15 : Styczeń 20, 2009, 22:27:17 »

Komentowac to pierwsi, ale do roboty nie ma zadnego.
to tak jak z naszymi budowlancami

Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl
[Rmx]Marucha
?wie?y user
**

Nick w grze: [Rmx]Marucha

^ Big Mutha Fuckin ^

« Odpowiedz #16 : Styczeń 20, 2009, 22:34:49 »

Rmx 4 ever !

Je?li nawet dojdzie to tego ?e na Rmx bedzie baaardzo ma?o osób i tak bede gra?. Wg. mnie Rmx jest 100x lepszy niz PS..

_Mucha_
V.I.P.
Mini pisarz

Respect: +32/-2

Nick w grze: _FRH_MuChA

`Pozdro i Po?wicz. `

« Odpowiedz #17 : Styczeń 20, 2009, 22:38:15 »

Komentowac to pierwsi, ale do roboty nie ma zadnego.
to tak jak z naszymi budowlancami

Masz co? do budowla?ców ? ;<<<<

Maja go dosyc, po co na nim graja ;x Ola? ich, i tyle ;xx

G?ówna zasada Outlawz...
Brat za Brata...
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #18 : Styczeń 21, 2009, 00:53:25 »

Po 1:
Jak dobrze wiesz prowadzenie serwera to nie tylko rzadzenie Adminami - jestem zasypywany mas? spamu na który odpowied? zajmuje mi ca?y czas który mógl bym sobie po?wi?ci? na gr? (do tego rozpatrywanie wniosków, przegl?danie logów, czy czasem nie loguje si? na admina kto? do tego nie upowa?niony itd itd itd - to zajmuje wszystko oko?o 4-4,5 godziny na dob?, plus pisanie mapy, jest logiczny fakt, ze skoro mapa nie b?dzie uaktualniana i bugi b?d? si? szerzy? i nowo?ci nie b?dzie to graczom szybko si? znudzi).
Po 2:
Nie szpanuje kasa bo jej nie mam.
Po 3:
Jak dobrze wiesz mam te? inne zaj?cia ni? Rmx
Po 4:
Nie ola?em sprawy tylko jak napisa?em wy?ej, brakuje mi czasu na to by wejs? na serwer poniewa? zajmuje si? ca?? organizacj? aby to jako? sprawnie chodzi?o - za?o?e si?, ze 4 dni bez zemnie i Torvaldsa i wi?cej Rmx nie pojedzie
Po 5:
Panie Under, ja wiem, ze by?o by Wam wygodniej gdybym usun?? Rmx bo wówczas konkurent PS by znikn?? niestety to tak nie dziala i d?ugo si? nie poddalem i nie zamierzam a jak wida? jest jeszcze do?c sporo graczy którym zale?y i mimo wszystko potrafia doceni? rozgrywk?. Jedno zbunotowane dziecko przeciwko rodzicom nie zepsuje mocnej ca?o?ci.
Po 6:
Nie s?dze aby kto? udawal, ze lubi Administracj? i ca?ymi dniami gada? z nimi na Skype...bo to by ?wiadczy?o o samym cz?owieku, ?e jest nienormalny

Pozdrawiam.

[Rmx]Fritz
Zagl?dacz
*

Respect: +3/-0

Nick w grze: [Rmx]Fritz

I l0ve this game <33

« Odpowiedz #19 : Styczeń 21, 2009, 10:15:01 »

Totalnie rozumiem,ujm? to jak inni: Cwele jebane,pierwsi do komentowania ale jak przychodzi kierownik to kurwa od razu do kopary wskakuj?(budowla?cy i n00bki z PSa).Kiedy? gra?em w PS,BARDZO dobrze mi si? tam gra?o,nie kryj? tego.Ale co? si? zjeba?o w jego klimacie tak po wakacjach '08,i przeszed?em na Rmx.I nie podoba mi si? zachowanie takich dzieci które mówi? zdania w których co 3 s?owo to przekle?stwo.
Ad. 1-Wiadomo.Ale dla niektórych dzieci neo(szacun dla [Rmx]DarkNeo) to gówno znaczy.
Ad. 2- ----||----.
Ad. 3- Prywatne sprawy,dziewczyna,prawko jazdy,imprezy,liceum/studia-rozumiem.
Ad. 4- Oczywi?cie Kochamy naszych head adminów!
Ad. 5- Under,ty kurwo.Je?li masz problem,to sied? na PS z kumplami przez 12h na dob? a wtedy podskoczycie w rankingu.A teraz shut up.
Ad. 6- Dok?adnie.

Mo?e ?le o mnie pomy?licie kiedy zobaczycie te "odpowiedzi" ale musia?em wygarn?? komu? co my?l? o takich debilach jak R0bin,Under i reszta kompanii.
Natomiast je?li jeste?my ju? przy adminach i graczach PS,to chcia?bym podzi?kowa? [PS]Agatce_97xP za...to ?e jest :*,[PS]RuTeNowi za to ?e zaprogramowa? LH oraz wi?kszo?? rzeczy na PS.3m si? ch?opie.Na koniec dzi?kuje wszystkim,których pozna?em podczas mojej d?ugiej kariery na PS. Ju? mnie tam nie zobaczycie.

To tyle,wi?cej nie mam do powiedzenia na ten temat.Thx.

Szczur,pilnuj dupy...
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

TinyPortal v1.0.5 beta 1© Bloc