Party Rmx Forum
Wrzesień 19, 2021, 05:47:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Party Rmx Server
IP: s1.partyrmx.pl:1313 (91.121.29.207:1313)

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przykra informacja dla mnie...  (Przeczytany 17976 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
R0binson
Zagl?dacz
*

Respect: +0/-0

« Odpowiedz #20 : Styczeń 21, 2009, 14:36:52 »

dziekuje ze zostalem doceniony ;***
tez cie kocham ;d
[Rmx]Marucha
?wie?y user
**

Respect: +4/-1

Nick w grze: [Rmx]Marucha

^ Big Mutha Fuckin ^

« Odpowiedz #21 : Styczeń 21, 2009, 16:08:17 »

Po kiego wa?a piszesz tutaj w sprawach PS'a ? Mnie tam nic nie obchodzi komu za co dzi?kujesz im.

Pisz tam nie tutaj o tym.

/EDIT : Co do tego ?e brak graczy na Rmx... zauwa?cie ile osób posz?o na test 8.28, by?o ok 30.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 20:20:00 wysłane przez [Rmx]Marucha » Zapisane

bachu
DJ Radia Rmx
Zagl?dacz
*

Respect: +2/-2

Nick w grze: bachuPL

« Odpowiedz #22 : Styczeń 21, 2009, 20:35:25 »

na tescie 8,28 mozna bylo zobaczyc ile wlozyli pracy w server.. zadnych lagow logowanie za 1 razem a te opcje..exp i inne..
A jak cos sie nie podoba to niech spierdalaja na czitersko-noobski server PS w ktorym admini popelniaja bledy banowania bo zamiast banowac cziterow czesto banuja uczciwych graczy..
TYLE
Madu_Reaktywacja
?wie?y user
**

Respect: +74/-13

Nick w grze: [KZK] ! <3

« Odpowiedz #23 : Styczeń 21, 2009, 22:36:43 »

Po kiego wa?a piszesz tutaj w sprawach PS'a ?
Pisz tam nie tutaj o tym.

no wlasnie to mnie zastanawia, dlaczego przy okazji zmiany hostowni/nowej mapy/whatever porownujecie sie do PS? piszcie tam (forum ps) nie tutaj o tym..

gratuluje zmiany hostowni.

@ down.
o francje. ja sie na tym nie znam, wybacz

btw, a dlaczego zagladacie w portfele adminom i graczom PS'a?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 22:41:06 wysłane przez Madu_Reaktywacja » Zapisane

Jakbym by?a tob?, te? chcia?abym by? mn?.
Jade all <3
Torvalds
Potrafie by? wredny, chcesz si? przekona?? ;)
Administrator
Pogromca

Respect: +60/-2

Nick w grze: Torvalds

@Up - M?ody informatyk :D

« Odpowiedz #24 : Styczeń 21, 2009, 22:39:56 »

hostowni.

WTF?

(__) 
         (\/) 
  /-------\/   
 / | 666 ||   
*  ||----||     
   ~~    ~~
Antja
?wie?y user
**

Respect: +74/-11

Nick w grze: Antja

« Odpowiedz #25 : Styczeń 21, 2009, 23:13:12 »

na tescie 8,28 mozna bylo zobaczyc ile wlozyli pracy w server.. zadnych lagow logowanie za 1 razem a te opcje..exp i inne..
A jak cos sie nie podoba to niech spierdalaja na czitersko-noobski server PS w ktorym admini popelniaja bledy banowania bo zamiast banowac cziterow czesto banuja uczciwych graczy..
TYLE
A ty pewnie jeste? ofiar? tych adminów Bo to nie ty czitowa?e? tylko brat!!!!!!!!11111111oneone

Ej noo, przecie? jak si? ?le dzieje to trzeba sobie popisa? ?e na PS jest jeszcze gorzej. U nas s? cheaterzy ale chyba u was te?, nie? Bo inaczej to nie wiem po co wam admini, anty cheat itd. U nas na forum jakby kto? napisa? jaki? g?upi tekst typu "RMX ssie" to by dosta? od razu warna, a post zosta?by usuni?ty... A u was widze osoby opiekuj?ce si? forum banuj? tylko jak kto? skrytykuje Rmx. Mia? by? koniec dziecinady, ale widze ?e wy wolicie zachowywa? si? jakby?my si? bawili w piaskownicy... Gratuluje inteligencji.

Powy?szy post zawiera pogl?dy jego autora w dniu, w którym wiadomo?? zosta?a zamieszczona, i nie mo?e by? wykorzystany przeciwko niemu w ?adnym dniu po nim nast?puj?cym. Ponadto, autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogl?dów w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

Respect: +68/-7

Nick w grze: Sebos

« Odpowiedz #26 : Styczeń 21, 2009, 23:25:19 »

TRESC USUNIETA

^
Źle zrozumiałem posta

My w Wasze forum się nie wcinamy, więc...? Jeśli Cię to uraża, możesz zawsze pozwać kogoś z powództwa cywilnego o obrazę mienia intelektualnego, nie?

Nie zaglądam nikomu w kieszeń tylko podaję przykład na Waszym przykładzie jak działa rozliczenie - nie podawałem dokładnych kwot jakie płacicie za serwer, bierzecie od graczy i Adminów... więc wara
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 23:35:00 wysłane przez Sebos » Zapisane

Chcesz pomocy? PISZ: 8068 aktualny status:

Czym jest szczęście? To jedna z tych chwil gdy ktoś patrzy Ci w oczy i mówi 'Kocham Cie'...

Predkosc zabija dlatego użyszkodnicy łindołs będą żyć wiecznie.
Madu_Reaktywacja
?wie?y user
**

« Odpowiedz #27 : Styczeń 21, 2009, 23:42:15 »

nie bede nikogo pozywac, mam ciekawsze zajecia na spedzanie czasu wolnego

"Nie mo?na poczeka? dwóch miesi?cy tylko nie do??, ze nic z siebie nie dajesz to jeszcze krytykujesz?
Je?li porównujemy z PS to z tego co wiem tam serwer op?acany jest CONAJMNIEJ z 10 kieszeni (Administratorzy plus zrzutka od graczy) - tak?e mog? sobie pozwoli? na serwer w Niemczech przypu??my za 150 z?otych miesi?cznie.
Niestety ja Rmx finansuje z w?asnej kieszeni a mia?em ostatnimi czasy du?o wydatków... bla bla"

to nie jest zagl?danie nam w kieszen? nie bierzemy nic od graczy, jezeli to Cie boli. za wszystko p?ac? admini.
zawsze jak cos piszesz o Rmx podajesz przyklad PS.. wlacz zakladke Internet i znajdz sobie inny server, huh?

acha, do graczy ktorzy pisz? "Rmx ssie" i glosno sugeruja przeniesienie sie do nas - LOL xD ?al pe el rzal bul menka itp powiedzialabym "idzcie na sajty", ale szkoda mi graczy stamt?d. zrobcie sobie server i grajcie przez hamaczi xD

PS. ja ostatnio kupilam sobie 2 bluzy, nowe spodnie i rower, wiec tez nie mam kasy na nic

Jade all <3
[Rmx]Fritz
Zagl?dacz
*

Respect: +3/-0

Nick w grze: [Rmx]Fritz

I l0ve this game <33

« Odpowiedz #28 : Styczeń 22, 2009, 09:43:22 »

I uważacie się za lepszych bo za serv płacą wszyscy admini?Buhah.A dlatego że kupiłaś sobie 2 bluzy spodnie i rower to nie masz kasy na PS?Trzeba było nie otwierać.Fora ze dwora.
Powtarzam,jak nie masz czasu na PS to wyłącz i koniec.Nie będzie afer ani konkurencji.Ja osobiście drżę czy Sebos ma kaskę opłacać te niepotrzebne 200 slotów,wg mnie wystarczyło by 80-100.

Nie zaglądamy wam w kieszeń,gracze nie opłacają serva bo jak przychodzi Pan Od Podatków to wszyscy spieprzają na Novococaine i Mini Missions.Bo officjale niezłe są,ale też warto narzekać na crashe przy restarcie moda,co?

Na koniec powiem że żal mi waszego p0kemoniastego pisma i waszego humoru.

Koniec wykładu,pakujcie się bo macie zaraz język polski!(joke)

//To była ironia ^^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 09:49:28 wysłane przez [Rmx]Adziunia_ » Zapisane

Szczur,pilnuj dupy...
[Rmx]Adziunia_
Miss PL Party Rmx Server 2008
Admins from Rmx
Pogromca

Respect: +97/-6

Nick w grze: [Rmx]Adziunia_

a.k.a. KochankaMa?ka :D ;*

« Odpowiedz #29 : Styczeń 22, 2009, 10:01:49 »

Totalnie rozumiem,ujm? to jak inni: Cwele jebane,pierwsi do komentowania ale jak przychodzi kierownik to kurwa od razu do kopary wskakuj?(budowla?cy i n00bki z PSa).Kiedy? gra?em w PS,BARDZO dobrze mi si? tam gra?o,nie kryj? tego.Ale co? si? zjeba?o w jego klimacie tak po wakacjach '08,i przeszed?em na Rmx.I nie podoba mi si? zachowanie takich dzieci które mówi? zdania w których co 3 s?owo to przekle?stwo.
Ad. 1-Wiadomo.Ale dla niektórych dzieci neo(szacun dla [Rmx]DarkNeo) to gówno znaczy.
Ad. 2- ----||----.
Ad. 3- Prywatne sprawy,dziewczyna,prawko jazdy,imprezy,liceum/studia-rozumiem.
Ad. 4- Oczywi?cie Kochamy naszych head adminów!
Ad. 5- Under,ty kurwo.Je?li masz problem,to sied? na PS z kumplami przez 12h na dob? a wtedy podskoczycie w rankingu.A teraz shut up.
Ad. 6- Dok?adnie.

To tak na marginesie.

Madu, tak boli Cie porównywanie? To chyba nie tajemnica, ?e s? sk?adki. S?, by?y i mo?e b?d? Nie porównujemy si? do Was pokazuj?c "ojejku paczcie no tam to jest gorzej i foklue"! Mog?aby? nawet odwróci? to i pokaza? jak to ma?o w porównaniu do Was mamy kasy. Wi?c my?l?, ?e to nie temat do k?ótni. Ten serwer zna wi?kszo?? naszych graczy, wi?c my?l?, ?e to dobre porównanie. Je?li to takie "fe" to oczywi?cie mo?na zrobi? wed?ug Twojej instrukcji! ^^ Zaraz moge nawet wyguglowa? serwerek w którym p?ac? Admini - to nie ?adna nowo??.
Za zachowanie Fritza przepraszam ^^
Wrzu?cie na luuuuuuuuuuuuuuuuuz.

Madu_Reaktywacja
?wie?y user
**

« Odpowiedz #30 : Styczeń 22, 2009, 11:38:25 »

spoko, Adzia, ja sie nie gniewam i nie chce robic afery, ale to chyba nie Wasza sprawa ze na PS placa wszyscy admini a u Was Sebos (lekko sie nad soba uzalajac) sponsoruje wszystko. My placimy malutkie skladki i nie nadwyr?zamy sie finansowo, w koncu to tylko gra, a kase chetniej wydaje sie na codzienne przyjemnosci. I nie placzemy pozniej ze brak kasy (swoja droga podziwiam Cie Sebos ze chce Ci sie bawic w Matke Terese i sponsorowac samotnie caly server, dla mnie szkoda kasy i czasu zeby sie w to tak angazowac).

Fritz, idz na j. polski bo chyba nie rozumiesz tego co czytasz. Btw, skoncz gimnazjum czy gdzie tam teraz jestes, bo troche za niski poziom masz, zeby ze mna rozmawiac (nie obrazam, ale skoro nie wiesz co to sarkazm i ironia to o czym my tu mowimy?). Btw, policz przeklenstwa w swojej wypowiedzi, policz w mojej i sam sobie odpowiedz, kto ma niski poziom wypowiedzi. Bo wiesz, sloneczko, jak juz sie ma troche "latkuf" wiecej, wie sie, ze blyszczenie bluzgami przez internet to zadna sztuka. Powiedz przy swojej Mamie "kurwa mac", zobaczymy jak zareaguje. Ba, o ile sie w ogole odwazysz.

Ja swoja droga przepraszam za Anke, bo ona zawsze z wyrzutem do wszystkich pisze, a nie taki byl sens mojego komentarza, zeby rozpoczynac awantury.

Jade all <3
Grazer1
Newbie

Respect: +1/-0

Nick w grze: Grazer1

« Odpowiedz #31 : Styczeń 22, 2009, 13:22:39 »

Je?eli chodzi o serwery dedykowane to có?... trzeba sobie powiedzie? szczerze, ?e wybór by? jak najbardziej dobry dzier?awi?c serwer z poza naszego kraju. U nas dobrego serwera poni?ej 800 z? si? nie dostanie. Dlaczego? Bo ka?dy jest na wag? z?ota! Serwery to swoiste pieni?dze w?ród administratorów. Dlatego te? wszystko jest ok i radz? si? nie przejmowa? krytyk? bo ta wyst?puje wsz?dzie. Narzekaj?cych pozostaw w ciszy a chwal?cych i wiernych otocz opiek? i daj im jeszcze lepsze mody!

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 13:27:22 wysłane przez Grazer1 » Zapisane
[Rmx]Fritz
Zagl?dacz
*

Respect: +3/-0

Nick w grze: [Rmx]Fritz

I l0ve this game <33

« Odpowiedz #32 : Styczeń 22, 2009, 14:37:37 »

Madu, :* Na j. polski chodz?,ale i tak nudy.A poza tym ka?dy cz?owiek musi czasem przekln??.I nie pisze 3 przekle?stw w jednym zdaniu. ^-^

Szczur,pilnuj dupy...
Rudek
Bugi Man
Sta?y user

Respect: +56/-17

Nick w grze: Rudek

"...traci? z siebie nasienie na ziemie..."

« Odpowiedz #33 : Styczeń 22, 2009, 15:17:51 »

jak cos to wulgaryzmów
przekle?stwa a wulgaryzmy to 2 rozne rzeczy

Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl Userbars.pl
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

Respect: +68/-7

Nick w grze: Sebos

« Odpowiedz #34 : Styczeń 22, 2009, 17:09:14 »

Zawsze gdzie sprzeczka i nie porozumienia to pojawia si? Madu, ona to lubi
Madu wybacz ale nawet nie czyta?em co pisala? bo mi si? nie chce ja Ci ani Twoim graczom nie zatruwam ?ycia na Waszym wypasionym forum wi?c...sko?cz
A co do porówna? (bo co? by?o wspomniane chyba o tym) to bede porównywa? do czego b?dzie mi sie tylko ?ywnie podoba?o Je?li nie odpowiada to ju? naprawd? nie mój problem.
Pozdrawiam.

Chcesz pomocy? PISZ: 8068 aktualny status:

Czym jest szczęście? To jedna z tych chwil gdy ktoś patrzy Ci w oczy i mówi 'Kocham Cie'...

Predkosc zabija dlatego użyszkodnicy łindołs będą żyć wiecznie.
Madu_Reaktywacja
?wie?y user
**

« Odpowiedz #35 : Styczeń 22, 2009, 17:23:27 »

http://www.innastrona.pl/popup_fotka.php?popupfotka=/images/comic/bilder/52.jpg&ext=1&ad=6&ivwsec=FOTKI_SKOCZEK&picTitle=Marcin+Skoczek%3A+Peda%B3%21

sry za offtop, zapewne zaslugujący na ostrzezenie/whatever strasznie mi sie spodobalo i nie moglam sie powstrzymac

w koncu "madu to lubi"

//Szkoda, ze musisz korzystać z bramek "innastrona" by coś takiego zaprezentować <lol2> - jak bys użyła popularnej "małpy" jako odcięcia linku to byś miała czym się chwalić

Dlatego ta wypowiedź jest napisana w Twoim poście

lol, czy twoja wypowiedz cos wnosi do tematu? xD
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2009, 16:04:53 wysłane przez Sebos » Zapisane

Jade all <3
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

TinyPortal v1.0.5 beta 1© Bloc