Party Rmx Forum
Czerwiec 17, 2021, 05:30:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Party Rmx Server
IP: s1.partyrmx.pl:1313 (91.121.29.207:1313)

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pochwa?y i skargi na Admina Torvalds  (Przeczytany 17445 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Torvalds
Potrafie by? wredny, chcesz si? przekona?? ;)
Administrator
Pogromca

Respect: +60/-2

Nick w grze: Torvalds

@Up - M?ody informatyk :D

« Odpowiedz #40 : Czerwiec 01, 2008, 15:09:33 »

Zaczn? od samego pocz?tku, kiedy próbowa?e? nam (Crossowi i mi, bo wtedy my byli?my na serwerze) ?e po tym jak kto? Ci? zabije gdy Ty piszesz report masz prawo go wyzywa?:
(dok?adnie to chodzi?o o ten raport:)

[01.06.2008 14:01:14] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.*.*) zg?osi? ?e gracz Gorum(ID: 193.29.*.*) oszukuje. Powód :  db chamskie

Jego reakcja po zabiciu:

[14:01] [chat] [[REB]Inmortal]: jaki cwel [Tutaj warn za wyzywanie gracza]
[14:01] [chat] [[REB]Inmortal]: torvalds patrz wpierw report [Chwil? przed tym poszed? report za "db/ck" dla tego kto go zabi?]
[14:01] [chat] [[REB]Inmortal]: a potem dawaj warny
[14:01] [chat] [[REB]Inmortal]: !
[14:02] [chat] [[REB]Inmortal]: upowarznie je?li sobie spotj? i pisz? report a on zabija z db [Jego t?umaczenie ?e jest podobno "upowa?niony do wyzywania graczy gdy zostanie zabity i pisz? report"]
[14:02] [chat] [[REB]Inmortal]: stoj?*

O ca?ej sytuacji mo?e powiedzie? wi?cej cross bo on z nim rozmawia? i próbowa? mu to wyt?umaczy?

Reszta raportów:

[01.06.2008 14:12:50] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.*.*) zg?osi? ?e gracz Gorum(ID: 193.29.*.*) oszukuje. Powód :  heli kill!!
Z tego co pami?tam to w danej chwili ten gracz nie robi? HK (wcze?niej owszem, i dosta? za to warna).

[01.06.2008 14:15:28] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.*.*) zg?osi? ?e gracz Gorum(ID: 193.29.*.*) oszukuje. Powód :  db
J/W, spytali?my si? z crossem jakie DB? (Bo wtedy on strzela? si? z kim? z klanu TL. Powiedzia?e? ?e cytuje: "robi?". Ja wi?c odpowiedzia?em ?e raportów nie zg?asza si? w czasie przesz?ym.
[01.06.2008 14:17:21] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.127.250) zg?osi? ?e gracz Gorum(ID: 193.29.255.114) oszukuje. Powód :  obserwujcie go, wydaje mi sie ze to cheater
W tej chwili pierwszy report! Jeste? na solo, atakujesz go - ja daje explode, HP SCHODZI [explode w czasie kiedy do Ciebie strzela?). Wszystko wygl?da ok wi?c uzdrowi?em (hp wróci?o do full tak jak przed explode)
Pisz? na chacie ?e czysty]
Cytat: say.log
[01.06.2008 14:17:59] [Rmx]Torvalds: id 4 czysty
Ty chwil? pó?niej (30sekund) sk?adasz report o tre?ci:
[01.06.2008 14:18:30] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.127.250) zg?osi? ?e gracz Gorum(ID: 193.29.*.*) oszukuje. Powód :  god mode!!
Wchodz? na jego kamer?, patrz? na jego ping +150 i widz? jak strzelasz, wi?c dostajesz pierwszego warna za zabaw? reportami: BO ON GODMODE NIE MIA?!

[01.06.2008 14:44:21] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.*.*) zg?osi? ?e gracz [Rmx]Marlenka(ID: 83.21.*.*) oszukuje. Powód :  ja mam uciszenie, moze mi ktos zdjac?
[01.06.2008 14:48:13] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.*.*) zg?osi? ?e gracz [Rmx]Marlenka(ID: 83.21.*.*) oszukuje. Powód :  zbanuj mnie kotku, nie chce mi sie grac
2 Warn za zabawe raportami (ten który uwieczni?e? na swoim screenie )

Mute by?o za to co napisa?e? wcze?niej na g?ównym chacie (ju? nie chc? mi si? szuka? bo jest ogrom logów z Twoim nickiem) i na pm a .

[01.06.2008 14:20:36] [REB]Inmortal do [Rmx]Torvalds : 'zabawe raportami to sobie mo?esz'
[01.06.2008 14:21:03] [REB]Inmortal do [Rmx]Torvalds : 'napierala?em w niego UZI i nic mu ?ycie nie schodzi?o'
[01.06.2008 14:21:12] [Rmx]Torvalds do [REB]Inmortal : 'stfu jzu, nie mial goda i eot'
[01.06.2008 14:22:04] [REB]Inmortal do [Rmx]Torvalds : 'je?li my?lisz ?e pisz? specjalnie reporty to sobie patrz'
[01.06.2008 14:22:36] [Rmx]Torvalds do [REB]Inmortal : 'jak Ci przejdzie to daj znac'
[01.06.2008 14:32:57] [REB]Inmortal do [Rmx]Torvalds : 'wiesz, mam ciekawy pomys? zbanujmnie za fa?szywe reporty '
[01.06.2008 14:44:42] [Rmx]Torvalds do [REB]Inmortal : 'powiedzialem ze jak Ci przejdzie to sie zastanowie nad zdjeciem'
[01.06.2008 14:45:50] [REB]Inmortal do [Rmx]Marlenka : 'nawet jak to czytasz torvalds to mnie to nie obchodzi'
[01.06.2008 14:45:54] [REB]Inmortal do [Rmx]Marlenka : ':*'

Jasno si? wyrazi?em ?e koniec rozmowy a on dalej spamowa? MI pm a wcze?niej pisa? te? podobne teksty na g?ównym chacie (j/w: "nie b?d? szuka?")
Co do samego muta tak jak napisa?em, jak by? si? uspokoi? i nie wmawia? nam ?e pisali?my jakie? teksty typu "?e zg?aszasz reporty dla w?asnej korzy?ci" dosta? by? unmute.

P.S Pozwoli?em sobie usun?? [ x ] z Twojego nicka aby logi sta?y si? czytelniejsze.

Tyle odemnie - mój ostatni post w tej sprawie.

@Sebos - Jak trzeba pe?ne logi tej sytuacji to daj zna?, ja nie mam nic do ukrycia

Pozdrawiam!

(__) 
         (\/) 
  /-------\/   
 / | 666 ||   
*  ||----||     
   ~~    ~~
Merlin
Mini pisarz

Respect: +46/-4

Nick w grze: ...::::PREZES HITMAN AGENCY::::... Merlin, [REB]Inmortal[x], Immortal, Paulo_Vendetta

Capo di Tutti Capi - Szef wszystkich szefów...

« Odpowiedz #41 : Czerwiec 01, 2008, 15:29:59 »

A ja pozwol? sobie powiedzie?, ?e

[01.06.2008 14:01:14] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.*.*) zg?osi? ?e gracz Gorum(ID: 193.29.*.*) oszukuje. Powód :  db chamskie

[14:01] [chat] [[REB]Inmortal]: jaki cwel [Tutaj warn za wyzywanie gracza]
[14:01] [chat] [[REB]Inmortal]: torvalds patrz wpierw report [Chwil? przed tym poszed? report za "db/ck" dla tego kto go zabi?]
[14:01] [chat] [[REB]Inmortal]: a potem dawaj warny
[14:01] [chat] [[REB]Inmortal]: !
[14:02] [chat] [[REB]Inmortal]: upowarznie je?li sobie spotj? i pisz? report a on zabija z db [Jego t?umaczenie ?e jest podobno "upowa?niony do wyzywania graczy gdy zostanie zabity i pisz? report"]
[14:02] [chat] [[REB]Inmortal]: stoj?*

nie nie napisa?em, z? jestem upowazniony(mo?esz to przeczyta? jako z?o??) do wyzywania graczy i mi nie wmawiaj g?upot, ja jedynie powiedzia?em, ?e jestem wkurwiony, bo gdy report pisa?em, to mnie zar?n??, co jest wkurwiaj?ce, i ty dokonale o tym wiesz...

[01.06.2008 14:12:50] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.*.*) zg?osi? ?e gracz Gorum(ID: 193.29.*.*) oszukuje. Powód :  heli kill!!

robi? HELI KILL bo próbowa? mnie zabi?, tylko tak ucieka?em, ?e uciek?em pod hydre (a on strzela?, jakby to powiedzie? (w mój cie?). Uciek?em pod hydre by nie zosta? zabity. DOsta? warna za to, i Cross do wywali? z samolotu, oczywi??ie nic mu to nie zrobi?o, bo by? nade mn?

[01.06.2008 14:15:28] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.*.*) zg?osi? ?e gracz Gorum(ID: 193.29.*.*) oszukuje. Powód :  db

tak kurwa, DB, i nie strzela? si? z kim?, bo ty mylisz sytuacj?, nie chodzi o nawalank? przy skrzy?owaniu dróg, gdzie limka si? zapla?a, tylko sytuacj? wcze?niej. W której nawala? z pojazdu do ludzi.

[01.06.2008 14:17:21] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.127.250) zg?osi? ?e gracz Gorum(ID: 193.29.255.114) oszukuje. Powód :  obserwujcie go, wydaje mi sie ze to cheater

tak fajnie. Tylko zastanów si? nad jednym, ?e je?li mia? du?y png, a by?a nawalanka, to czemu we mnie trafia? a ja w niego nie mog?em, dobra, ?al jestem, noob, który nie umie trafi?...

[01.06.2008 14:18:30] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.127.250) zg?osi? ?e gracz Gorum(ID: 193.29.*.*) oszukuje. Powód :  god mode!!

je?li rzeczywi?cie nie mia? god moda, to mog?e? mi spokojnie napisa? na /pm a nie warna wstawia?, bo ja pisz? reporty wtedy kiedy widz? podej?enie, i nie pisz? ich co chwilka, je?li mam podej?an? osob? to pisz? reporta

[01.06.2008 14:44:21] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.*.*) zg?osi? ?e gracz [Rmx]Marlenka(ID: 83.21.*.*) oszukuje. Powód :  ja mam uciszenie, moze mi ktos zdjac?
[01.06.2008 14:48:13] Gracz [REB]Inmortal(ID: 83.12.*.*) zg?osi? ?e gracz [Rmx]Marlenka(ID: 83.21.*.*) oszukuje. Powód :  zbanuj mnie kotku, nie chce mi sie grac

mówi?em do marlenki, ?eby wiedzia?a jaka jest sytuacja, bo przez ciebie, to ani s?owa nie mog??m powiedzie?. Chyba zbanuj mnie kotku, nie b?d? mówi?, do faceta, co?

nie by? spam, ale nic, ani pm ani nic, nie dzia?a?o!

[01.06.2008 14:20:36] [REB]Inmortal do [Rmx]Torvalds : 'zabawe raportami to sobie mo?esz'
[01.06.2008 14:21:03] [REB]Inmortal do [Rmx]Torvalds : 'napierala?em w niego UZI i nic mu ?ycie nie schodzi?o'
[01.06.2008 14:21:12] [Rmx]Torvalds do [REB]Inmortal : 'stfu jzu, nie mial goda i eot'
[01.06.2008 14:22:04] [REB]Inmortal do [Rmx]Torvalds : 'je?li my?lisz ?e pisz? specjalnie reporty to sobie patrz'
[01.06.2008 14:22:36] [Rmx]Torvalds do [REB]Inmortal : 'jak Ci przejdzie to daj znac'
[01.06.2008 14:32:57] [REB]Inmortal do [Rmx]Torvalds : 'wiesz, mam ciekawy pomys?  zbanujmnie za fa?szywe reporty '
[01.06.2008 14:44:42] [Rmx]Torvalds do [REB]Inmortal : 'powiedzialem ze jak Ci przejdzie to sie zastanowie nad zdjeciem'
[01.06.2008 14:45:50] [REB]Inmortal do [Rmx]Marlenka : 'nawet jak to czytasz torvalds to mnie to nie obchodzi'
[01.06.2008 14:45:54] [REB]Inmortal do [Rmx]Marlenka : ':*'

Wiem ?e admini czytaj? WSZYSTKO CO WY PISZECIE. ale naprawd?, mi to wisi, napisa?em to do Marlenki. Oczywi??ie musia?e? mnie uciszy?, bo boisz si? tego, ?? si? wypowiadam, a mo?e inaczej powiem, nie boisz si?, tylko nie chcesz by ci reputacji to zmarnowa?o...

Jasno si? wyrazi?em ?e koniec rozmowy a on dalej spamowa? MI pm a wcze?niej pisa? te? podobne teksty na g?ównym chacie (j/w: "nie b?d? szuka?")
Co do samego muta tak jak napisa?em, jak by? si? uspokoi? i nie wmawia? nam ?e pisali?my jakie? teksty typu "?e zg?aszasz reporty dla w?asnej korzy?ci" dosta? by? unmute.

ale mnie to nie obchodzi unmute i inne te badziewia, wy mi mówicie, ?e ja bawi? si? reportami, bo kurwa cheaterów zg?aszam... Dobra, jak si? myl?  do jakiego?, to sory, idealny nie jestem, ale te twoje warny... - za zabawe reportami. Naprawd? inteligencja...

P.S Pozwoli?em sobie usun?? [ x ] z Twojego nicka aby logi sta?y si? czytelniejsze.

a czy ja ci pozwoli?em?

_________

dawaj wszystko logi, co chcesz, naprawd?, ma?o mnie to obchodzi. Ja ju? pisa?em do Sebosa na temat pods?uchiwania rozmów przez adminów. To jest przyk?ad. Nie mia?em prawa napisa? do Marlenki, co s?dz? o tej sytuacji, bo mnie nasz ja?nie o?wiecony Torvalds uciszy?. To samo z warnami za pm. cyt. "Wyzwyska na pm" super warn, tylko jak si? nie wyzywa odbiorcy, a po prostu na pm si? przeklina, to te? si? karze?

Ty Torvalds chyba zapominasz o tym, ?e jeste? tylko adminem a nie bogiem...

Tyle na ten temat, róbcie co chcecie,

je?li administracja uwa?a, ?e nie jestem w jakikolwiek sposób przydatny to niech mnie zbanuje, bo ja ju? nie mam si?y, gram niby ?eby odpocz?? od rzeczywisto?ci, ale jak widz? cheatera, lub mam podej?enie, to albo screena robi? i zapodaj? na forum, albo daj? /report ?eby to sprawdzili. Naprawd?, admini nadludzie = nawet nie potrafi? napisa? /pm ?e wszystko jest w porz?dku.

Jedynie to mog? powiedzie?, jak narazie z Adziuni? i marlenk? to ?wietnie si? rozumiem, bo z nimi, to przynajmniej mo?na normalnie cheatera przy?apa?, nie s? na tyle pochopne (pisz? na pm co trzeba zrobi?, a nie wydaj? bezpodstawne opinie)

PS. Przez ciebie Torvalds marnuj? mój cenny czas...

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2008, 15:32:28 wysłane przez [REB]Inmortal[x] » Zapisane

Nie w?tpi?, to nie wierzy?, bo w co w?tpisz, gdy w nic nie wierzysz?

Prawie jak admin
Je?li uwa?asz, ?e zas?ugujesz na cz?onkostwo w Hitman Agency(jedynie dla elity) to mo?esz napisa? w tym: TEMACIE
Polecane:
Support-RP
NoFwarez

Pochyl si? trzcino, a? przejdzie fala.

Pomog?em? Zaimponowa?em ci? Zrobi?em ci dobrze? Lubisz mnie? Mo?e mnie kochasz? Masz okazj? si? wykaza?! Wstaw +RESPEKT! Pozdro!
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

Respect: +68/-7

Nick w grze: Sebos

« Odpowiedz #42 : Czerwiec 01, 2008, 15:44:31 »

Torvalds - nie bedzie zadnego szukania wiecej logów
A Ty Inmortal zacznij wkoncu grac a nie zachowujesz sie jak admin i szukasz cheaterów, je?li takiego zauwazysz to zg?aszasz raport i raport jest tylko i wylacznie do tego aby zglosic podejrzenia a nie tresci "chyba jest czitem wiec go obserwuj".
Nie pozwole na takie co?.
Nie bedzie wiecej szukania logów, wazne ?e ja je przejrza?em i wszystko wiem.
I zg?aszaj raport wtedy gdy jeste? pewien a Administrator ju? bedzie wiedzia? co ma zrobi?.
Po drugie sprawa z tym pingiem otóz Inmortal zauwazy?em, ?e w tym temacie masz ubog? wiedze.
Czemu?
Poniewa? dam Ci przyk?ad:
Wchodze sobie na serwer na moim necie, mam ping 300-350, i to nie oznacza, ?e ja nie bede mog? trafi?, wiesz czemu?
Bo download mam 460 kb/s a wysy? 96kb/s wiec to logiczne, ?e wiecej danych do mnie dotrze ni? nadam, wiec w fekcie to Ty mnie nie trafisz bo bede mia? zajebiste lagi a ja Ciebie trafie bez problemu bo u mnie bedziesz mial ping 60 a ja u Ciebie 350, widzisz te prosta zaleznosc?
I tutaj nei da sie wyczu? z jakiej odleglosci strzelac do lagera bo wystarczy, ?e bedzie mial ping rozniacy sie o 1ms i bedzie trzeba celownik przestawic w lewo o 2mm, jesli masz tak doskonale wyczut? reke to wiesz...powaga.
Pozdrawiam i to wszystko co w tym temacie jest do gadania.
Za kolejny OT bede juz kara? banami.

Chcesz pomocy? PISZ: 8068 aktualny status:

Czym jest szczęście? To jedna z tych chwil gdy ktoś patrzy Ci w oczy i mówi 'Kocham Cie'...

Predkosc zabija dlatego użyszkodnicy łindołs będą żyć wiecznie.
[Rmx]Dragon[KsG]
?wie?y user
**

Respect: +0/-1

Hehe xD

« Odpowiedz #43 : Czerwiec 19, 2008, 12:56:47 »

Torv to najlepszy admin na servie.szybko reaguje wypelnia polecenia graczy np zmien mi kolor nicku itp za to go lubie I za to ze jest facetem xD

Nie wchodze na server Problem gta.exe jak wchodze na serva ;/ ciagle
Torvalds
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #44 : Czerwiec 19, 2008, 13:00:05 »

Haha, wreszcie jaka? pochwa?a

Dzi?ki

(__) 
         (\/) 
  /-------\/   
 / | 666 ||   
*  ||----||     
   ~~    ~~
[Rmx]Dragon[KsG]
?wie?y user
**

Hehe xD

« Odpowiedz #45 : Czerwiec 19, 2008, 13:15:24 »

Poprostu jestes Super Adminem

ResP
Mini pisarz

Respect: +30/-4

Nick w grze: [Rmx]ResP

Master of Flamaster :D

« Odpowiedz #46 : Sierpień 08, 2008, 11:16:06 »

Co do Rydera cela nr.8 jest bardzo wygodna xD xD(sry za off nie mog?em sie powstrzyma?)
A co do Torvaldsa to admin spoko tylko ok niby raporty czyta i kara cheaterów tylko wypada?o by lepiej czyta? id bo mnie kiedy? wykopa? przez przypadek.
Ale admin na pochwa??

[Rmx]Dragon[KsG]
?wie?y user
**

Hehe xD

« Odpowiedz #47 : Sierpień 08, 2008, 12:36:26 »

ResP Admin to czlowiek a Nie maszyna zdaza sie mu czasami pomylic nie :p ? xD mi raz adziunia dala warna za innego id :p

Torvalds
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #48 : Sierpień 08, 2008, 12:45:40 »

Zawsze przepraszam jak pomyl? id, nie raz nawet da?em bana z?ej osobie - przyznaje si? bez bicia

(__) 
         (\/) 
  /-------\/   
 / | 666 ||   
*  ||----||     
   ~~    ~~
Aguska
By?a Miss Party Rmx
Pogromca

Respect: +30/-3

« Odpowiedz #49 : Sierpień 11, 2008, 12:59:02 »

Przebywa pod wp?ywem alkocholu na serwie

Je?eli kogo? kochasz,szanujesz i jest Ci z nim dobrze powiedz mu to dzisiaj  bo jutro mo?e by? za pó?no
Ginwelttil
Muzyk
Noob
Pisarz
*

Respect: +18/-3

Nick w grze: Luby

Aero.

« Odpowiedz #50 : Sierpień 11, 2008, 13:03:09 »

Przebywa pod wp?ywem alkocholu na serwie

Ja tez i co xD

Torvalds
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #51 : Sierpień 11, 2008, 13:12:52 »

Heh, to pochwa?a czy skarga?

(__) 
         (\/) 
  /-------\/   
 / | 666 ||   
*  ||----||     
   ~~    ~~
Aguska
By?a Miss Party Rmx
Pogromca

« Odpowiedz #52 : Sierpień 11, 2008, 13:15:23 »

hm.. pochwala to raczej nie bo alkochol jest nie zdrowy i ci brzuch uro?nie od tego piwa  i b?dziesz gruby ,to raczej bardziej skarga ja sie po prostu martwi? o twoja kondycje

Je?eli kogo? kochasz,szanujesz i jest Ci z nim dobrze powiedz mu to dzisiaj  bo jutro mo?e by? za pó?no
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #53 : Sierpień 11, 2008, 13:16:52 »

Nie martw sie.
Torvi uprawia wiele sportów jednym z nich jest spacer do biedronki po piwo a drugim z przykladu bieganie po schodach w domu xD

//edit Aguska : a sk?d wiesz ze ma schody w domu ?

//edit Sebos: strzelam
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2008, 21:35:23 wysłane przez Sebos » Zapisane

Czym jest szczęście? To jedna z tych chwil gdy ktoś patrzy Ci w oczy i mówi 'Kocham Cie'...

Ginwelttil
Muzyk
Noob
Pisarz
*

Respect: +18/-3

Nick w grze: Luby

Aero.

« Odpowiedz #54 : Sierpień 11, 2008, 13:50:46 »

hm.. pochwala to raczej nie bo alkochol jest nie zdrowy i ci brzuch uro?nie od tego piwa  i b?dziesz gruby ,to raczej bardziej skarga ja sie po prostu martwi? o twoja kondycje

Piwo jest zdrowe i wogóle wp?ywa na wszystko xD

sToCzNiO?
Newbie

Respect: +1/-2

Nick w grze: sToCzNiO?

« Odpowiedz #55 : Październik 29, 2008, 18:46:15 »

obija sie kozak tygodnjiami a jak wpadnie to wogule nic nie robi chentnie bym zrobil po?ondek tutaj jako head admin
Sebos
Wódz t?ga pa?a
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #56 : Październik 29, 2008, 18:48:57 »

To jest nasz administrator techniczny, on si? zajmuje g?ownie tym, aby serwer i forum dzia?a? bez zarzutów - nie widac efektów jego pracy?
Na forum wchodzi wtedy kiedy ma czas i checi - nie jest to jego g?owne zajecie.

Torvalds
Administrator
Pogromca

« Odpowiedz #57 : Październik 29, 2008, 18:55:32 »

A jak ja bym by? Twoim nauczycielem od j?zyka Polskiego to nie mia? by? promocji do nast?pnej klasy.

(__) 
         (\/) 
  /-------\/   
 / | 666 ||   
*  ||----||     
   ~~    ~~
MinE MoM
Newbie

Respect: +1/-1

Nick w grze: MinE_MoM

« Odpowiedz #58 : Październik 31, 2008, 15:22:04 »

A ja powiem ?e Torvalds jest dobrym adminem i rzetelnie wykonuje swoj? robot?...
Sam kiedy? to sprawdzi?em jak by? na "tajniackim nicku" 
Gra?ynka co?tam co?tam, ju? nie pami?tam dok?adnie 
Tylko co? ma?o go na serwie widz?, i szkoda ?e nie mo?na wchodzi? do jego Willi

Ja i MrD_
http://img184.imageshack.us/img184/8720/caroimultecza6.jpg

Takimi furami si? powinni?my wozi?
Aguska
By?a Miss Party Rmx
Pogromca

« Odpowiedz #59 : Listopad 09, 2008, 17:33:45 »

Pochwala za to ze ju? nie raz uratowa? Rmx przed zaglad?

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

TinyPortal v1.0.5 beta 1© Bloc